s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Focal Sphear Wireless

news |
Słuchawki bezprzewodowe - Focal Sphear Wireless

Nowe słuchawki douszne Focal Sphear Wireless idealną propozycją dla prowadzących modny styl życia.

Trzy lata temu firma Focal wprowadziła model Sphear, który nadal cieszy się popularnością wśród melomanów. Wychwalane i uznane przez prasę za jedne z najlepszych słuchawek dousznych w swojej kategorii, stały się one punktem odniesienia pod względem komfortu i jakości dźwięku!

Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie klientów na bezprzewodowe słuchawki, które stanowią obecnie ponad 50-procent udziału w rynku słuchawek ogółem, Focal zdecydował się na dodanie technologii Bluetooth do modelu Sphear, przy zachowaniu jakości dźwięku. Sphear Wireless zapewnia bardzo precyzyjny i dynamiczny dźwięk.
Słuchawki douszne Focal Sphear Wireless
Dzięki modułowi Bluetooth kompatybilnemu z aptX, słuchawki te są w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby związane z łącznością bezprzewodową i pozwalają cieszyć się dźwiękiem wysokiej próby w dowolnym miejscu. Co więcej, dwa tryby korektora dźwięku zadowolą każdego słuchacza: tryb neutralny bardzo wiernie dźwięk oryginalnego utworu, natomiast tryb głośności umożliwia dostosowanie się do hałaśliwego otoczenia lub słuchania przy niskiej głośności.
Słuchawki douszne Focal Sphear Wireless
Innowacyjna kulista konstrukcja zapewnia komfort przez długie godziny słuchania bez najmniejszych niedogodności. Podobnie jak wersja przewodowa, słuchawki Sphear Wireless są dostarczane z trzema parami końcówek silikonowych i trzema parami wkładek piankowych, co zapewnia lepszą izolację akustyczną i większy komfort.
Słuchawki douszne Focal Sphear Wireless
Sphear Wireless są dostępne w czterech modnych kolorach, tak jak model Listen Wireless Chic: czarnym, niebieskim, fioletowym i oliwkowym. Ich cena detaliczna została ustalone na 429 zł.
Źródło: informacja prasowa FNCE