s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

NAD CI 8-120 DSP

news |
Wielokanałowy wzmacniacz instalacyjny - NAD CI 8-120 DSP

Zaawansowany wielokanałowy wzmacniacz dystrybucyjny NAD CI 8-120 DSP oferujący legendarną jakość dźwięku oraz ułatwienia dla instalatorów.

NAD Electronics, wiodący producent zaawansowanych komponentów audio/wideo, prezentuje całkowicie nowy, mocny, wielokanałowy wzmacniacz dystrybucyjny, CI 8-120 DSP. Urządzenie opracowane zostało z myślą o wykorzystaniu w instalacjach niestandardowych, co potwierdzają: niewielka obudowa w rozmiarze 1U, zarządzanie dźwiękiem za pomocą układu DSP i zdalne sterowanie dostępne poprzez IP, a także inne funkcje przyjazne instalatorom. Szacowana moc wzmacniacza wynosi 120 W × 8 kanałów, urządzenie będzie można zmostkować do czterech kanałów.

"Ponieważ rynek instalacji profesjonalnych wciąż rozwija się i ewoluuje, NAD uważa, że wysoka jakość dźwięku, niezawodność i funkcjonalność Custom Installation nie wykluczają się wzajemnie. Nie trzeba iść na kompromis. Zaoferujemy niezawodną platformę z zestawem funkcji, które zadowolą projektantów systemów i instalatorów, gwarantując równocześnie sygnaturę dźwiękową NAD", wyjaśnia Joe de Jesus, menadżer produktu ds. instalacji niestandardowych w firmie Lenbrook International, właściciela i producenta NAD Electronics. "NAD ma głębokie korzenie na rynku profesjonalnych instalacji i nasz nowy CI 8-120 DSP wykorzystuje autorskie opatentowane technologie w sposób, który przynosi cenne korzyści zarówno zorientowanemu na jakość profesjonalnemu instalatorowi, jak i jego klientom".
Front i tył wielokanałowego wzmacniacza dystrybucyjnego NAD CI 8-120 DSP
Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się ze wzmacniaczem NAD CI 8-120 DSP podczas wystawy Integrated Systems Europe w Amsterdamie, odbywającej się w dniach 5-9 lutego 2019.
Dostępność wzmacniacza CI 8-120 DSP przewidziana jest na wrzesień 2019.
Źródło: informacja prasowa Audio Klan