s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

JBL Tune 500

news |
Słuchawki - JBL Tune 500

JBL Tune 500 to niedrogie przewodowe słuchawki nauszne idealne na każdą okazję i w czterech wersjach kolorystycznych.

JBL Tune 500 oferują świetny dźwięk, dzięki technologii JBL Pure Bass, przetwornikom o średnicy 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu. Słuchawki JBL Tune500 są lekkie i wygodne dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Jednocześnie pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez użycia urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL Tune500 wyposażone są w nieplączący się płaski przewód. Lekka, składana konstrukcja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę użytkowania.

Brzmienie JBL Pure Bass jest nie tylko znane na całym świecie, ale przede wszystkim to gwarancja najwyższej jakości. Umieszczony na przewodzie jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now. Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich materiałów słuchawki idealnie sprawdzą się w podróży. Dodatkowo płaski, wytrzymały przewód zapobiega plątaniu się podczas ruchu.
Przewodowe słuchawki nauszne JBL Tune 500
Słuchawki JBL Tune500 to model, który sprawdzi się w codziennym życiu, dotrzyma kroku nawet najaktywniejszym użytkownikom, a także doskonale odnajdzie się jako towarzysz dalekich i bliskich podróży. Dostępne są w czterech atrakcyjnych kolorach: czarnym, białym, niebieskim i różowym.

Specyfikacja JBL Tune 500:

  • Przetwornik dynamiczny o średnicy: 32 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000 Hz
  • Wtyk audio 3,5 mm
  • Masa: 148 g

Słuchawki JBL Tune 500 - warianty kolorystyczne
Sugerowana cena detaliczna słuchawek JBL Tune500 wynosi 129 zł.
Źródło: informacja prasowa Suport