gadżety

FX30 ALTEC LANSING EXPRESSIONIST BASS

news |

Należąca do Plantronics, firma Altec Lansing wyznaczyła nowy standard dla głośników komputerowych proponując pierwszy

Należąca do Plantronics, firma Altec Lansing wyznaczyła nowy standard dla głośników komputerowych proponując pierwszy na rynku system audio z dwoma subwooferami – po jednym w każdym z głośników znajdujących się w zestawie. Dostępne już na naszym rynku FX3022 Expressionist BASS jako jedyne spośród głośników oferują wielokanałowy podział dźwięku stereo 2.2. Wyjątkowa bryła każdej z jednostek skrywa subwoofer z 4-calową (10cm) membraną i 1,5- (3,8cm) calowy głośnik. Pełny i głęboki dźwięk basu uzyskiwany jest teraz bez potrzeby podłączania dodatkowych urządzeń do odbioru audio.

- FX3022 Expressionist BASS jest idealny dla nowoczesnych osób młodego pokolenia używających na co dzień zaawansowanych technologicznie urządzeń multimedialnych – mówi Luc Ackaert, szef Europejskiego Departamentu ds. Konsumentów w Altec Lansing. – Podczas słuchania muzyki czy oglądania filmu online głośniki dostarczają dźwięk wysokiej jakości bez zakłóceń - komentuje.

Firma Altec Lansing, której głośniki montowane w wyższej klasy laptopach HP, Acer, Dell Computer i Asus zdobywają najwyższe noty w testach zaproponowała teraz zestaw głośnikowy łączący funkcjonalność z niepowtarzalnym designem. Unikalny stożkowy kształt głośników pozwala zaoszczędzić znaczną ilość miejsca. Urządzenie może zastąpić tradycyjne klockowate głośniki. Włącznik i regulator głośności zostały umieszczone w łatwo dostępnym, intuicyjnym miejscu, na szczycie głośników. W tylnej części jednostki znajduje się wejście umożliwiające podłączenie innych urządzeń audio jak np. iPod, mp3 itp. Głośniki są dostępne w czarnym i białym kolorze.


Cechy produktu:

Zestaw głośnikowy 2.2 Stereo
Dwa głośniki 2 * 1,5” + 2 * 4” subwoofer
4” subwoofer typu long-throw wbudowany w podstawę każdego głośnika
Subwoofer: 9 W @ 4 Ohms @ 10 %THD @ 40 Hz - 200 Hz
Głośniki: 3.5 W @ 12 Ohms @ 10% THD @ 200 Hz - 16 kHz
Łączna moc zestawu: 25 W RMS
Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 16 kHz (-10 dB)
Regulacja głośności i wyłącznik na górze głośników
Wejście AUX do podłączenia innych źródeł dźwięku
Odstęp sygnału do szumu: >85 dB @ 1 kHz
Wymiary: 134 mm (W) x 134 mm (D) x 254 mm (H)
Master dystrybutorem sprzętu Altec Lansing w Polsce jest KONTEL-TELECOM.
Cena sugerowana: 489 zł