s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

MEE Audio EarBoost EB1

news |
Słuchawki bezprzewodowe - MEE Audio EarBoost EB1

Do sprzedaży wchodzą dokanałowe słuchawki Bluetooth EarBoost EB1 umożliwiające strojenie brzmienia w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Ear Boost.

MEE Audio EarBoost EB1 zapewniają czysty i wolny od zniekształceń dźwięk wzbogacony o dynamiczny, sprężysty bas. Wykorzystanie kodeka Qualcomm aptX Low Latency zapewnia brak opóźnień w transmisji audio, dzięki czemu ścieżka dźwiękowa jest idealnie zgrana z obrazem w trakcie oglądania filmów czy programów telewizyjnych. Słuchawki zaskakują dużą dozą dynamiki, głębią i szerokością sceny, z wyraźnie zaznaczonymi detalami dobrze osadzonymi w przestrzeni dźwiękowej.

Słuchawki EarBoost EB1 współpracują z aplikacją dostępną na urządzenia Android oraz iOS, by dostosować brzmienie do krzywej słuchu użytkownika, zwiększając czystość przekazu i detaliczność, a przy tym znacząco podnosząc komfort i wrażenia z odsłuchu.
MEE Audio EarBoost EB1

Jak działa aplikacja EarBoost w połączeniu ze słuchawkami MEE Audio?

  • 1. Przetestuj słuch dzięki wbudowanemu narzędziu, aby stworzyć spersonalizowany profil audio dostosowany do indywidualnej krzywej słuchu
  • 2. Dostosuj swój profil za pomocą narzędzi ręcznej regulacji
  • 3. Zapisz indywidualne ustawienia słuchu i dopasowania brzmienia, by korzystać z nich podczas odtwarzania muzyki przez słuchawki z technologią EarBoost

Wbudowane magnesy pozwalają utrzymać w miejscu słuchawki, kiedy nie są używane. Zapobiega to plątaniu się słuchawek i przewodu, zmniejszając ryzyko jego zniszczenia.
W zestawie znajdują się wymienne gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach, które zapewniają dobre utrzymanie słuchawek w uchu i wysoki komfort całodziennego użytkowania.
MEE Audio EarBoost EB1
Wbudowany trójprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwiają wykonywanie połączeń telefonicznych i prostą obsługę urządzenia bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia sterującego.
Bateria EarBoost EB1 umożliwia do 6 godzin odsłuchu i do 7 godzin rozmów, podczas gdy czas jej pełnego naładowania oscyluje w granicach 2 godzin. Słuchawki mogą pozostać w trybie standby nawet do 180h.
Cena detaliczna słuchawek MEE Audio EarBoost EB1 wynosi 459 zł.
Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja