gadżety

ZESTAW AUDIO SHARP DK-E7P

news |

Nowy zestaw audio firmy Sharp ze stacją dokującą dla odtwarzaczy iPod (obsługuje także telefony iPhone) dostępny jest w

Nowy zestaw audio firmy Sharp ze stacją dokującą dla odtwarzaczy iPod (obsługuje także telefony iPhone) dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych - czerwonym i białym. Małe stacje dokujące odtwarzają muzykę i filmy ze wszystkich odtwarzaczy iPod najnowszej generacji. Odważny i drapieżny design i kolorystyka powinny przypaść do gustu zwłaszcza młodszym użytkownikom. Otwierana obudowa o wysokim połysku i łagodnie zaokrąglonych krawędziach robi wrażenie. Po jej otwarciu wnętrze mówi samo za siebie: przednia otwierana pokrywa w czerwonym lub białym kolorze służy do dokowania odtwarzacza iPod. W przedniej części górnej sekcji znajdują się dwa neodymowe głośniki. Dyskretny pasek wokół głośników ma ten sam kolor co panel stacji dokującej. Zaletą tego urządzenia są jego niewielkie rozmiary: zaledwie 198 x 69,8 x 77 mm - (szerokość x wysokość x głębokość) oraz możliwości korzystania zarówno z zasilacza sieciowego jak i baterii. Wyposażony w cztery baterie AA, ten miniaturowy zestaw audio, można zabrać dosłownie wszędzie.
Dźwięk jest emitowany z ultra kompaktowego 2.1-kanałowego systemu głośników ze zintegrowanym subwooferem i technologią HDSS. Oprócz gniazda do dokowania wszystkich dostępnych na rynku modeli odtwarzaczy iPod, prezentowana stacja stwarza liczne dodatkowe możliwości podłączeń (na przykład wejście AUX może służyć do podłączania notebooków i odtwarzaczy MP3). Zdjęcia lub pliki wideo można przesyłać z odtwarzacza iPod do urządzeń wyświetlających poprzez wyjście wideo. Pokazy slajdów i filmy zapisane w pamięci iPoda można oglądać także na ekranie telewizora LCD. Opracowana przez firmę Sharp technologia E-SOUND również poprawia jakość dźwięku wysoko skompresowanych plików audio, reprodukując dynamiczny dźwięk hi-fi z trójwymiarowym efektem przestrzennym.
Systemy audio do podłączania odtwarzaczy iPod będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej i czarno-białej. W skład zestawu wchodzą dwa futerały, uniwersalny zasilacz i cztery przejściówki dla odpowiednich wersji odtwarzaczy iPod.
Na polskim rynku stacja dokująca DK-E7P (z obsługą iPhona) będzie dostępna jesienią 2009.

INFO http://www.sharp.eu/pl