gadżety

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation

news |
Słuchawki dokanałowe - MEE Audio M6 PRO 2nd Generation

Druga generacja lubianych i popularnych monitorów słuchawkowych MEE Audio M6 PRO trafia do sprzedaży.

Nowy model słuchawek MEE Audio M6 PRO 2nd generation niesie za sobą kolejne ulepszenia, które poprawiają wygodę użytkowania, zachowując wszystko to, co najlepsze z pierwszej edycji monitorów: modularną konstrukcję, komfortowe dopasowanie i świetny dźwięk. Ich poprzednik to bestseller amerykańskiego producenta, który sprzedawał się w ilości przekraczającej 100.000 sztuk rocznie.

Nowe brzmienie to efekt połączenia nowej, ultracienkiej membrany o grubości 5 mikronów i superlekkiej aluminiowej cewki, które są w stanie współpracować o wiele precyzyjniej i harmonijniej niż konwencjonalne przetworniki, zapewniając czysty, pełnozakresowy dźwięk. Niezwykle cenione przez muzyków brzmienie oryginalnych M6 PRO zostało jeszcze bardziej dopracowane przez dokładniejsze dostrojenie w paśmie powyżej 2.000 Hz. Skutkuje to uzyskaniem większej dokładności w średnicy, a także delikatnych i naturalnych wysokich tonów, przy zachowaniu nieprzesadzonych, spokojnych basów.
MEE Audio M6 PRO 2nd Generation
Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie głośności, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku. Co więcej zapewnia to wygodne i bezpieczne ułożenie w uchu, które nie wymaga ciągłych poprawek i nie powoduje uczucia wypadania słuchawki.
MEE Audio M6 PRO 2nd Generation
Druga generacja M6 PRO to także bogatsze wyposażenie: dwa komplety okablowania - jeden do odsłuchu scenicznego lub audiofilskiego, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie znajduje się także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6,3 mm.
MEE Audio M6 PRO 2nd Generation
Słuchawki są odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5) i wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku jego uszkodzenia. Druga generacja M6 PRO posiada przeprojektowane złącza, które pewniej spinają słuchawki i pozwalają na swobodny dobór kabla od niezależnego producenta. Sam kabel został wewnętrznie wzmocniony przed przełamaniami i zabezpieczony przed wyrwaniem zarówno od strony słuchawek jak i wtyku.
MEE Audio M6 PRO 2nd Generation
Słuchawki MEE Audio M6 PRO 2nd Generation dostępne są w kolorach czarnym i transparentnym, a ich cena została ustalona na 269 zł.
Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja