gadżety

Koss Porta Pro Wireless

news |
Słuchawki bezprzewodowe - Koss Porta Pro Wireless

Amerykańska legenda w świecie słuchawek, firma Koss, zaprezentowała nowe bezprzewodowe wcielenie swojego kultowego modelu Porta Pro.

Koss Porta Pro Wireless łączy wysoką jakość dźwięku z wolnością, jaką daje łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.1. Słuchawki wyposażone są we wbudowany pilot zdalnego sterowania z mikrofonem oraz pojemny akumulator.

Model Koss Porta Pro to prawdziwa ikona w świecie słuchawek. Od chwili swojego debiutu w 1984 r. ten legendarny model zdobył uznanie wśród milionów miłośników doskonałego dźwięku. Najnowszym urzeczywistnieniem tej klasycznej konstrukcji są słuchawki Porta Pro Wireless, które do znanej już jakości brzmienia dodają jeszcze większą wygodę użytkowania, jaką zapewnia łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.1.

Sound of Koss

Koss Porta Pro Wireless to perfekcyjnie dopracowana konstrukcja, która udowadnia, że wysoka jakość dźwięku to przede wszystkim zasługa przetworników. Tak jak w pierwowzorze głośniki napędzane są przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami zapewniają mocny, bogaty bas, detaliczny zakres wysokotonowy i bardzo dobry wgląd w materiał muzyczny. Całości dopełnia doskonały balans obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.
Koss Porta Pro Wireless
Aby mieć pewność, że podczas bezprzewodowej transmisji do uszu użytkownika dotrze dźwięk wyróżniający się klasycznym profilem brzmienia Koss, projektanci wykorzystali Bluetooth 4.1 współpracujący z kodekiem aptX. Dzięki temu Porta Pro Wireless dostarczają wysokiej jakości dźwięk, który jest jednym z kluczowych czynników decydujących o popularności oryginalnych Porta Pro.

Niezrównany komfort użytkowania

Kolejnym aspektem wpływającym na popularność tego legendarnego modelu jest niesamowita wygoda użytkowania. Porta Pro Wireless wyposażone są w 3-stopniową regulację siły nacisku słuchawek na uszy. Rozwiązanie to, w połączeniu z lekką, otwartą konstrukcją, zapewnia wygodę podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Możliwość długiego rozkoszowanie się swoimi ulubionymi nagraniami to także zasługa wbudowanego akumulatora litowo-jonowego, który po pełnym naładowaniu zapewnia energię na ponad 12 godzin pracy.
Koss Porta Pro Wireless
Najnowszy produkt firmy Koss cechuje się także łatwością obsługi. Obie słuchawki połączone są przewodem z wbudowanym modułem zdalnego sterowania i mikrofonem. 3-przyciskowy pilot pozwala m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, a także regulować poziom głośności. Mikrofon natomiast wykorzystywany jest nie tylko podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, lecz także do nagrywania dźwięku oraz głosowego sterowania kompatybilnymi urządzeniami.
Koss Porta Pro Wireless
Koss Porta Pro Wireless zadebiutują na polskim rynku w lipcu br. Słuchawki będą dostarczane wraz ze specjalnym sztywnym etui ochronnym. Nominalną cenę modelu poznamy w chwili wprowadzania produktu do sprzedaży.
Źródło: informacja prasowa Audioklan