gadżety

Mee Audio X1

news |
Słuchawki - Mee Audio X1

Tanie markowe dokanałówki ze sportowym mocowaniem i normą wodoodporności IPX5.

Rafko Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce wprowadza do sprzedaży dokanałowe słuchawki sportowe z opatentowanym systemem mocowania, pilotem i mikrofonem - MEE Audio X1. MEE Audio X1 to połączenie niezwykłej wygody i komfortu z czystym, dynamicznym brzmieniem. Prezentowany dźwięk jest zrównoważony i jasny, dzięki czemu można bez problemu wyłapać wszelkie szczegóły odtwarzanej muzyki.

Stabilne mocowanie zapewnione opatentowanym systemem MEE Audio nie tylko świetnie sprawdza się w utrzymywaniu słuchawek w uchu, ale też zapewnia lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz. Umożliwia to odsłuch na niższym poziomie głośności, co pozwala chronić słuch przed nadmiernym poziomem decybeli. Użytkowanie słuchawek jest tak wygodne, że pozwala zapomnieć o ich obecności i skupić się na wykonywanych ćwiczeniach.
Mee Audio X1
Zestaw wyposażony jest w sześć par wymiennych gumek dokanałowych o różnych rozmiarach i kształtach, a także klips mocujący do ubrania. Pozwala to jeszcze lepiej dopasować zestaw do własnych preferencji i wykorzystać jego pełen potencjał brzmieniowy.
Z X1 można ćwiczyć nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Słuchawki posiadają normę wodoszczelności potwierdzoną certyfikatem IPX5. Oznacza to, że są odporne na pot, deszcz i zachlapania.
MEE Audio X1 umożliwiają sterowanie odtwarzaniem muzyki i wykonywanie połączeń bez wyjmowania smartfonu z kieszeni. Jest to możliwe za sprawą jednoprzyciskowego pilota z mikrofonem, który współpracuje z urządzeniami z systemem Android oraz iOS.
Mee Audio X1
Słuchawki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, różowej oraz niebieskiej, które pozwolą świetnie uzupełnić sportową stylizację. Ich prosty design świetnie sprawdzi się również na co dzień.
Cena słuchawek MEE Audio X1 (czarne, niebieskie lub różowe) wynosi 119 zł.
Źródło: informacja prasowa Rafko Dystrybucja