s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Zappiti NAS RIP 4K HDR

news |
NAS - Zappiti NAS RIP 4K HDR

Wydajny, ośmiokomorowy NAS z funkcją ripowania płyt CD, DVD i Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD.

Zappiti NAS RIP 4K HDR jest optymalnym wyborem wszędzie tam, gdzie zależy nam na zbudowaniu wysokiej klasy biblioteki filmów i płyt audio. Osiągnięto to przez zastosowanie wydajnych procesorów i autorskiego oprogramowania. Dzięki temu NAS RIP może się stać centrum domowego systemu audio-wideo.

To system zaprojektowany od podstaw przez inżynierów Zappiti tak, aby przechowywanie i ripowanie plików audio i wideo było bezpieczne, a korzystanie z nich możliwie najłatwiejsze. NAS RIP, zaprojektowany i złożony we Francji, jest skalowalny i może pracować nawet jeśli któryś z dysków twardych ulegnie uszkodzeniu, bez niebezpieczeństwa utraty zgromadzonych na nim materiałów.
Nasza baza informacji o filmach o nazwie Zappiti Db zawiera dane o ponad 1.200.000 pozycjach filmowych, w tym DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D i 4K UHD, a także 2.000.000 płytach CD z całego świata.
Zappiti NAS RIP 4K HDR
System może "rosnąć" wraz z kolekcją – kolejne dyski można dodawać z czasem. Pojedynczy NAS RIP 4K HDR pozwala na zapisanie do 120.000 płyt CD, 12.000 płyt DVD, 2000 płyt Blu-ray lub 1000 tytułów 4K UHD. Kilka serwerów Zappiti NAS można złożyć w pojedynczy system, powiększając bibliotekę niemal w nieskończoność.
Zappiti NAS RIP 4K HDR gwarantuje bezpieczne przechowywanie całej kolekcji w profesjonalnym systemie RAPID-5. Jeśli jeden z dysków zostanie uszkodzony dane są automatycznie zapisywane do dysku zapasowego, bez straty choćby jednego bita informacji. Uszkodzony dysk można wymienić bez wyłączania serwera.
Cena detaliczna urządzenia Zappiti NAS RIP 4K HDR został skalkulowania na poziomie 10.599zł.
Źródło: informacja prasowa Audio Center