s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

Grax.pl polski serwis z muzyką Hi-Res

news |
niezdefiniowano - Grax.pl polski serwis z muzyką Hi-Res

Uwaga! Wystartował w pełni polski serwis sprzedający muzykę w formatach bezstratnych.

Portal Grax.pl posiada potężną bibliotekę muzyczną, składająca się na chwilę obecną z ponad 100.000 albumów, a w najpopularniejszej kategorii, muzyce klasycznej z ponad 200.000 utworów.

Każdego dnia serwis wzbogacany jest o nowy kontent muzyczny w postaci plików w formacie bezstratnym FLAC. Dla fanów najwyższej jakości brzmienia znacznie przewyższającej standardowy zapis znajdujący się na płycie CD (16 Bit 44.1 kHz) znajduje się specjalny dział muzyki Hi-Res, czyli albumów Studio Master w rozdzielczości 24 bit i próbkowaniu sięgającym nawet 192kHz. To właśnie muzyka wysokiej rozdzielczości potrafi ukazać pełnię możliwości każdego systemu audio i pozwoli cieszyć się niezrównaną ilością detali i smaczków, których nie można usłyszeć na tradycyjnej płycie CD. Muzyka, którą zakupimy w serwisie GRAX stają się naszą własnością na całe życie i możemy jej słuchać na dowolnym urządzeniu audio, które posiadamy. Odtwarzając w domu, samochodzie czy podróży możemy cieszyć się muzyką najwyższej jakości bez potrzeby dostępu do internetu.
serwis grax.pl
Aby przybliżyć Państwu najciekawsze propozycje bardzo dobrze brzmiących albumów na łamach naszego magazynu cyfrowego Hi-Fi Choice & Home Cinema będą prezentowane systematycznie wybrane tytuły z działu albumów Studio Master.
Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą serwisu Grax.pl
Źródło: informacja prasowa Grax