gadżety

Mee Audio X5

news |
Mee Audio X5

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych

Słuchawki charakteryzują się bardzo małą masą, wytrzymałością oraz wyposażono je w baterię zdolną do pracy nawet 6,5 godziny. W przypadku tego modelu producent postawił na brzmienie oparte na mocnym i dosadnym basie. X5 to jedne z najlżejszych i najbardziej kompaktowych słuchawek Bluetooth do sportu. Wyposażono je w firmowe przetworniki 10mm ze wzmocnioną podstawą basową, co sprawia że perfekcyjnie nadają się do uprawiania sportu w rytm muzyki.Specjalny system mocowania w małżowinie usznej oraz masa poniżej 10 gram pozwala na swobodne bieganie i gimnastykę. Wszystko to w połączeniu z wydajnym akumulatorem oznacza, że przy godzinnym cyklu ćwiczeń każdego dnia słuchawki wymagają ładowania raz w tygodniu.

Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth w wersji 4.2, słuchawki X5 mogą współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Dzięki temu można oglądać film na tablecie lub laptopie i jednocześnie odbierać rozmowy telefoniczne ze swojego telefonu.

Mee Audio X5

Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon i kontroler poziomu głośności - dla rozmów telefonicznych oraz komfortowego odsłuchu muzyki.

W komplecie znajdują się trzy rodzaje gumek dokanałowych - dla dokładnego wygłuszenia otoczenia, bezpiecznego zainstalowania słuchawki w uchu, oraz poprawy niskich tonów i dynamiki dźwięku.

Słuchawki MEE Audio X5 zostały wycenione na 169zł.

INFO www.rafko.com