s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Wilson Viper 5.0, Estrada 5.0 i SUB-8

news |
niezdefiniowano - Wilson Viper 5.0, Estrada 5.0 i SUB-8

Horn Distribution S.A. wprowadza nowe zestawy głośników do kina domowego: Viper 5.0 i Estrada 5.0 oraz kompaktowy subwoofer SUB-8

Wilson jest marką powstałą jako rezultat wieloletniego doświadczenia w międzynarodowej dystrybucji sprzętu audio-video najwyższej jakości i zapotrzebowania rynku na głośniki dostosowane do współpracy z komponentami kina domowego i zestawów stereo hi-fi, zapewniających bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Niemal dokładnie rok po wprowadzeniu do dystrybucji produktów nowej marki Wilson firma Horn wzbogaca ofertę o nowe głośniki.

Wilson Viper 5.0

Viper 5.0 to efektywny zestaw głośników kina domowego, który sprawi, że filmy odtwarzane w zaciszu salonu nabiorą dynamiki podkreślając walory ulubionych filmów. Głośniki marki skonstruowano w oparciu o sprawdzone technologie dbając o dobór jak najlepszej jakości materiałów i atrakcyjną stylistykę, pasującą do wszystkich wnętrz. W swojej klasie głośniki cechuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny, nie nadwyrężający domowego budżetu miłośników kina w domu

Do wykończenia kolumn głośnikowych Wilson Viper 5.0 wykorzystano okleiny winylowe z charakterystycznymi, delikatnymi przetłoczeniami imitującymi strukturę drewna. Zestaw jest dostępny w kolorze czarnym z kontrastującym srebrnym frontem imitującym swoim kolorem i wykończeniem powierzchnię aluminium, co dodaje głośnikom ciekawego, nieco industrialnego charakteru. Odpowiednio dobrane membrany głośników w odcieniu tytanowym o satynowym wykończeniu oraz frontowa płytka głośnika wysokotonowego z naniesionym logotypem marki Wilson i opisem technologii dodają głośnikom charakteru. Materiałowy klasyczny grill w czarnym kolorze pozwala zakryć front głośników na całej ich długości nadając głośnikom klasyczną formę, nie narzucając swojej stylistyki najbliższemu otoczeniu.
Wilson Viper 5.0, Estrada 5.0 i subwoofer SUB-8
W konstrukcji kolumn zastosowano wysokiej klasy komponenty, m.in. typ obudowy Bass Reflex – z portem basowym umieszczonym na tylnej ściance. Kolumny wyposażono w pojedyncze terminale głośnikowe, co przekłada się na lepszą jakość połączeń a w efekcie jakość słyszanego dźwięku.
W skład zestawu wchodzą 2 kolumny podłogowe, 2 głośniki podstawkowe oraz głośnik centralny. Dźwięk został profesjonalnie dostrojony w celu uzyskania wysokiej jakości, czystego i mocnego dźwięku przestrzennego, niezbędnego przy tworzeniu kina domowego. Zestawy głośnikowe dostępne są w czarnym wykończeniu o strukturze drewna w sugerowanej cenie detalicznej 2.499zł.

Wilson Estrada 5.0

Zestaw kolumn kina domowego Estrada 5.0 to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które zda egzamin ze współpracy z szeroką gamą dostępnych na rynku, popularnych amplitunerów AV. Zapewnia czysty i mocny dźwięk i zaspokoi potrzeby nawet bardziej wymagającego użytkownika. Przy konstrukcji poszczególnych kolumn głośnikowych dołożono starań, by ich elementy składowe dobrać z wysokiej jakości materiałów.
Wilson Viper 5.0, Estrada 5.0 i subwoofer SUB-8
Obudowy kolumn głośnikowych cechuje wyeksponowany rysunek struktury drewna na wysokiej jakości okleinach, które wyglądem dobrze komponują się we współczesnych pomieszczeniach.
Przetworniki nisko-średniotonowe stylistycznie odznaczają się na przednim panelu kolumn dzięki srebrnym obwódkom wokół membran, które również są srebrne nadając wizualnie całości konstrukcji dynamiki i nowoczesnej elegancji.
Zestaw kolumn Wilson Estrada 5.0 został wyceniony na 2.499zł.

Subwoofer Wilson SUB-8

SUB-8 to kompaktowy i dobrze brzmiący subwoofer w eleganckim stylu Wilson. Z 8-calowym (210 mm) przetwornikiem niskotonowym, solidną obudową i wbudowanym wzmacniaczem Klasy A/B o mocy 65 W zapewnia dobre wsparcie niskich częstotliwości zarówno we współpracy z systemami dźwięku przestrzennego kina domowego, jak i stereofonicznych systemów głośnikowych.
Wilson Viper 5.0, Estrada 5.0 i subwoofer SUB-8
Solidny przetwornik 8" zbudowany został wyłącznie z materiałów najwyższej jakości i specjalnie zaprojektowany i precyzyjnie skonstruowany, aby poprzez odpowiednie dopasowanie obudowy i wzmacniacza zapewnić najwyższą wydajność przy wszystkich poziomach głośności.
Obudowa wykonana z MDF zapewnia doskonałej jakości dźwięk bez zniekształceń - nie ma niepożądanych rezonansów lub wibracji z obudowy, a doskonały tunelowy system bass reflex zapewnia maksymalne wrażenia dźwiękowe.
Wilson SUB-8 może być podłączony do wszystkich wzmacniaczy stereofonicznych i amplitunerów kina domowego. Urządzenie jest dostępne w czarnym wykończeniu o strukturze drewna. Sugerowana cena detaliczna wynosi 799 zł.
INFO www.wilson-hifi.eu