gadżety

B&O Beoplay M3

news |
B&O Beoplay M3

Najbardziej kompaktowy głośnik z serii B&O Play

Rodzina głośników bezprzewodowych B&O Play powiększyła się o nowy głośnik Beoplay M3. Głośnik jest potężny sam w sobie, jednak jeszcze większe wrażenie robi w połączeniu z głośnikami z funkcją Multiroom od B&O PLAY i Bang & Olufsen. Beoplay M3 został zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz i dopracowany przez inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen, aby zapewniać doskonałe wrażenia dźwiękowe w nowoczesnym domu."Nasze domowe głośniki bezprzewodowe są projektowane zgodnie z koncepcją, że dźwięk powinien mieć znaczące miejsce w domu. Według tej koncepcji ludzie są ważniejsi od technologii i należy projektować głośniki tak aby spełniały nastpujące kryteria: świetny dźwięk, prostota obsługi oraz wzornictwo ocieplające wnętrze. Beoplay M3 to ucieleśnienie tej wizji i jesteśmy dumni, mogąc wprowadzić do rodziny tę kompaktową, a zarazem potężną kolumnę głośnikową" – mówi John Mollanger, dyrektor generalny B&O PLAY.

Wymienne osłony przednie pasujące do wnętrza

Wygląd Beoplay M3 jest oparty na prostej sylwetce. Wokół owalnej bryły biegną nieskończone linie, które przykuwają uwagę do szczegółu decydującego o prostocie głośnika Beoplay M3: wymiennej osłony, dzięki której Beoplay M3 pasuje do wnętrza. Beoplay M3 ma osłonę przednią z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny – stworzonej przez słynną duńską firmę włókienniczą Kvadrat – lub ze szkiełkowanego, anodyzowanego aluminium z rozpoznawalnym wzorem otworów B&O PLAY.

B&O Beoplay M3

"Pracowaliśmy naprawdę ciężko, by wycisnąć wszystko, co najlepsze z doskonałych materiałów, dzięki czemu powstała elegancka, niezwykle prosta kolumna głośnikowa o designerskim wyglądzie. Zwarta, kompaktowa i efektowna kolumna głośnikowa Beoplay M3 doskonale wtapia się w wystrój każdego wnętrza" – mówi projektantka Cecilie Manz.

Bluetooth i funkcja Multiroom

Głośnik został starannie zaprojektowany do użytku w domu. Można wybrać natychmiastowe słuchanie muzyki przez Bluetooth, strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio z urządzenia przenośnego do kolumny lub podłączyć ją do sieci Wi-Fi w konfiguracji Multiroom. W przypadku ostatniej opcji można emitować muzykę do dowolnej liczby domowych głośników B&O PLAY lub Bang & Olufsen z obsługą funkcji Multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfonie.

B&O Beoplay M3

Wypełnij cały dom doskonałym dźwiękiem

Połączenie indywidualnie zaprojektowanych dynamicznych głośników wysokotonowych, dużej mocy wzmacniacza, zaawansowanego przetwarzania sygnału cyfrowego i dostrojenie przez inżynierów dźwięku z Bang & Olufsen wyznacza nowe standardy wysokiej jakości przy zachowaniu kompaktowych wymiarów.

  • Główny korpus Beoplay M3, wykonany ze sztywnego polimeru, mieści komorę akustyczną – dzięki miękkiemu polimerowi na obrzeżu podstawy kolumny, zapewniającemu stabilność i separację od podłoża, głośnik niskotonowy może pokazać swój potencjał.
  • Beoplay M3 łączy funkcje i technologie z większych produktów Bang & Olufsen i B&O PLAY, takie jak zaawansowane przetwarzanie dźwięku cyfrowego (DSP), adaptacyjna linearyzacja basu (ABL) i niespotykana ochrona przed przeciążeniem termicznym i mechanicznym.
  • Beoplay M3 ma jeden, specjalnie zaprojektowany, długi przetwornik średnio-/niskotonowy 3 ½ z długim skokiem. Dźwięk jest emitowany do przodu przy użyciu reflektora akustycznego, zaprojektowanego na podstawie testów subiektywnego odbioru przez mistrzów brzmienia z Bang & Olufsen. Przetwornik średnio-/niskotonowy obejmuje częstotliwości od pasma podstawowego do górnego zakresu tonów średnich, zapewniając doskonałą integrację poszczególnych części widma. Wysokie tony generuje wysokiej jakości przetwornik wysokotonowy z miękką kopułką i układem magnesów neodymowych.
  • Doświadczeni inżynierowie z Bang & Olufsen dopracowali głosnik Beoplay M3 "na ucho", aby zapewnić doskonałe wrażenia przy słuchaniu każdej muzyki, a trójpozycyjny przełącznik dostosowuje działanie kolumny do jej położenia w pomieszczeniu.
  • Obsługa Apple AirPlay 2.
  • Beoplay M3 ma wbudowaną obsługę technologii Chromecast, Beolink Multiroom, Apple AirPlay i QPlay 2.0. Kolumna Beoplay M3 będzie również obsługiwać technologię Apple AirPlay 2 w roku 2018, pozwalającą przesyłać sygnał audio do wielu głośników zgodnych z AirPlay naraz, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki z każdego urządzenia iPhone na domowych głośnikach B&O PLAY oraz Bang & Olufsen.

Ceny i dostępność

Beoplay M3 jest dostępny w dwóch kolorach: naturalnym i czarnym, a niebawem pojawią się odmiany w kolorach sezonowych. Jego cena detaliczna została ustalona na poziomie 1.299 zł.

B&O Beoplay M3

INFO www.horn.pl