gadżety

JBL Reflect Fit

news |
niezdefiniowano - JBL Reflect Fit

JBL Reflect Fit to bezprzewodowe słuchawki sportowe z funkcją monitorowania tętna

Bezprzewodowe słuchawki sportowe JBL Reflect Fit Heart Rate z dźwiękiem JBL Signature Sound zostały zaprojektowane, aby pomóc utrzymać właściwe tętno podczas treningu przy dźwiękach ulubionej muzyki. Za sprawą technologii monitorowania pracy serca, kompatybilnej z większością aplikacji fitness obsługujących pomiar tętna, można obserwować i analizować dane z odczytów swojego pulsu bezpośrednio w telefonie oraz odsłuchiwać bieżące informacje w czasie rzeczywistym poprzez słuchawki za naciśnięciem jednego przycisku.

Bezpieczne i ergonomiczne dopasowanie konstrukcji sprawia, że dostosowuje się ona do rodzaju wykonywanej aktywności, zapewniając komfort noszenia bez rozpraszania uwagi. W połączeniu z odpornością na pot, czyni to słuchawki JBL Reflect Fit idealnym towarzyszem treningu. Konstrukcja o poziomie zabezpieczenia IPX5 pozwala nie martwić się o słuchawki nawet gdy obleje nas pot. Słuchawki Reflect Fit nie tylko świetnie sprawdzą się podczas ćwiczeń, ale będą również wiernie towarzyszyć w innych aktywnościach dzięki wydłużonemu, 10-godzinnemu czasowi pracy akumulatora. Bardzo przydatną funkcją jest również szybkie 15-minutowe ładowanie, które zapewnia 1 godzinę odtwarzania muzyki. Dodatkowo zintegrowany mikrofon z wibracyjnym alertem połączeń pozwoli nie przerywając treningu odbierać połączenia przychodzące.
JBL Reflect Fit
Od ponad 70 lat inżynierowie JBL tworzą rozwiązania zapewniające dokładny, naturalnie brzmiący dźwięk w kinach, na stadionach i w studiach nagraniowych na całym świecie. Teraz ten legendarny dźwięk JBL jest dostępny wszędzie tam, gdzie można zabrać ze sobą słuchawki, czy inny przenośny odtwarzacz audio.

Specyfikacja JBL Reflect Fit:

  • Przetwornik dynamiczny premium o średnicy 5,8 mm
  • Czas pracy akumulatora (z włączonym monitorowaniem tętna): do 10 godzin
  • Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 22 kHz
  • Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2402–2480 GHz
  • Moc nadajnika: < 4 dBm
  • Modulacja nadajnika: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
  • Pojemność akumulatora: 3,7/200 mAh
  • Masa: 37 g

Sugerowana cena detaliczna słuchawek JBL Reflect Fit została ustalona na 639 zł
INFO www.jbl.com.pl