gadżety

Mee Audio M7 Pro

news |
niezdefiniowano - Mee Audio M7 Pro

Słuchawki dokanałowe, które powstały we współpracy z zawodowymi muzykami

M7 Pro to słuchawki, które kontynuują kombinację znaną ze słynnych M6 Pro: profesjonalny, ale muzykalny dźwięk połączony z maksymalną praktycznością użytkowania. M6 Pro, niższy i prostszy model w ciągu dwóch lat osiągnął zawrotny sukces na rynku - jego roczna sprzedaż oscyluje w granicach 100.000 sztuk, co jest absolutnym rekordem w kategorii profesjonalnych monitorów odsłuchowych.

Słuchawki M7 Pro stworzono z myślą o profesjonalnych perkusistach i basistach, dlatego zastosowano w nich dwa przetworniki: klasyczny dynamiczny, do reprodukcji niskich tonów oraz zbalansowany armaturowy, do reprodukcji wysokich i średnich tonów.
Mee Audio M7 Pro
Przetwornik niskotonowy o średnicy 10mm i ultracienkiej membranie (grubość tylko 5 mikrometrów) jest napędzany super lekką i wydajną aluminiową cewką znaną z modelu M6 Pro. Działa jak wysokiej klasy subwoofer - znakomicie różnicuje niskie tony. Za przejrzystość średnich i wysokich tonów odpowiada przetwornik armaturowy. Tego typu konstrukcje słyną z dokładnego i szybkiego dźwięku.
Słuchawki M7 PRO powstały we współpracy z muzykami, którzy większość swojego życia spędzają w trasach koncertowych. Tym samym potrzebują profesjonalnego odsłuchu scenicznego: perfekcyjnie zbudowanego i równie dobrze brzmiącego.
Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku.
Mee Audio M7 Pro
Dwa komplety okablowania - jeden do klasycznego odsłuchu stereo, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3mm

Specyfikacja Mee Audio M7 Pro:

  • Uniwersalne monitory odsłuchowe na scenę oraz do użytku codziennego
  • Hybrydowa technologia opierająca się o niskotonowy głośnik dynamicznych oraz średnio-wysokotonowy głośnik armaturowy
  • Modułowa budowa z odpinanymi kablami zakończonymi złączem MMCX (zamienne kable dostępne od ręki, także od innych producentów)
  • Dwa kable w komplecie - z mikrofonem i bez
  • Sportowy sposób mocowania słuchawek - prowadzenie kabla i instalacja słuchawki na uchu przejęta z linii słuchawek dedykowanych do sportów wyczynowych
  • Obrotowa słuchawka zainstalowana na wysokiej klasy kablu z pamięcią ułożenia - słuchawki z czasem coraz lepiej przystosowują się do budowy ucha oraz głowy
  • Siedem par wkładek dokanałowych dla uzyskania różnych brzmień i różnego stopnia wygłuszenia dźwięków z otoczenia - w tym dwie pary wkładek Comply

Cena słuchawek MEE Audio M7 Pro została ustalona na 699 zł.
INFO www.rafko.com