gadżety

Mee Audio Pinnacle P2

news |
niezdefiniowano - Mee Audio Pinnacle P2

Nowy model jest tańszy, bardziej wytrzymały i głośniejszy...

Przedstawiciel MEE Audio w Polsce firma Rafko wprowadza do sprzedaży nowy model audiofilskich słuchawek dokanałowych Pinnacle P2. Słuchawki powstały z myślą o tych, którzy szukają bardzo dobrze grającego produktu "nie do zdarcia" w atrakcyjnej cenie.

MEE Audio to firma specjalizująca się w produkcji słuchawek sportowych i Bluetooth. Założona w 2005 roku z siedzibą USA, w stanie Kalifornia, nieopodal Los Angeles. Zespół MEE Audio stawia sobie za cel produkcję przenośnych słuchawek łączących przystępną cenę z jakością wykonania i wygodą użytkowania zdecydowanie przewyższającą standardy obowiązujące w danym segmencie cenowym. Peodukty firmy MEE Audio podbiły serca użytkowników amerykańskich for internetowych oferowaną jakością dźwięku przy zadziwiająco niskiej cenie.
Mee Audio Pinnacle P2
Nowe słuchwki zbudowano na bazie niezwykle udanego modelu P1. Wykorzystano przy tym tańsze materiały i zmodyfikowany przetwornik o znacząco niższej impedancji, co pozwala na współpracę z dowolnym smartfonem i tabletem.
P2 podobnie jak jego droższy brat P1 korzysta ze złącz MMCX, zaś ich ergonomiczna obudowa pozwala na noszenie zarówno kablem do góry (z mocowaniem za ucho), jak i w dół. Kabel użyty w P2 to najmocniejszy i najgrubszy przewód, jaki firma wykonała w całej swojej historii.
Mee Audio Pinnacle P2

Specyfikacja Mee Audio P2 Pinnacle:

  • Zaawansowany przetwornik z miedziowaną cewkę aluminiową o niskiej impedancji
  • Ciepły dźwięk wzmocniony dużą ilością kontrolowanego basu, miękki i łagodny, a przy tym barwny
  • Dwa odłączane kable OFC z wtykami MMCX, jeden z mikrofonem i pilotem
  • Unikalny, ergonomiczny kształt pozwala nosić słuchawki kablem do dołu lub do góry (zakładany za ucho)
  • W komplecie 7 wkładek dokanałowych, z czego jedna Comply T200 oraz klip do przypinania kabla

Słuchawki MEE Audio Pinnacle P2 oferowane są w kolorze czarnym. Ich cenę ustalono na poziomie 479zł.
INFO www.rafko.com