gadżety

Audio-Technica ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT

news |
niezdefiniowano - Audio-Technica ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT

Audio-Technica rozszerza serię CKR o trzy nowe modele słuchawek bezprzewodowych

Już niebawem na rynku pojawią się trzy nowe modele dousznych słuchawek Bluetooth z serii CKR. ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT łączą bardzo dobre brzmienie z wysoką jakością wykończenia i użytecznymi rozwiązaniami. Dzięki wbudowanym akumulatorom modele te idealnie sprawdzają się podczas podróży i codziennych dojazdów do pracy.
Wiodącym modelem wśród nowych dousznych słuchawek Bluetooth jest konstrukcja klasy premium – ATH-CKR75BT. 11,8-milimetrowe przetworniki, opracowane pod kątem krystalicznie czystego i precyzyjnego odwzorowania brzmienia, dostarczają naturalny dźwięk, jeszcze bardziej udoskonalany przez obudowę wykonaną z aluminium. Wytrzymały i jednocześnie lekki, materiał ten pomaga ograniczyć wewnętrzne wibracje, które mogą mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku. Ten flagowy model dostępny jest z przykuwającym uwagę wykończeniem gun metal.

Do grupy słuchawek ze średniej półki należy model ATH-CKR55BT. Ta lekka douszna konstrukcja skutecznie izoluje od hałasu, dzięki czemu idealnie sprawdza się w narażonym na hałas otoczeniu. Wewnątrz obudów pracują 10,7-milimetrowe przetworniki, które w celu zminimalizowania niepożądanego wewnętrznego rezonansu są wyposażone w mosiężne stabilizatory. Rozwiązanie to zapewnia czysty i precyzyjny dźwięk.
Dostępny w czarnym lub srebrnym wykończeniu, stylowy, podstawowy model ATH-CKR35BT jest najlżejszą konstrukcją bezprzewodową z serii. 9,8-milimetrowe przetworniki zapewniają czyste brzmienie średnich i wysokich częstotliwości, aby zapewnić właściwy poziom dynamiki.
Audio-Technica ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT
Każdy z trzech modeli wyposażony jest w Bluetooth 4.1. Słuchawki ATH-CKR75BT i ATH-CKR55BT dodatkowo obsługują kodeki aptX i AAC (ATH-CKR35BT tylko AAC), aby zapewnić stabilność, przejrzystość i najwyższą jakość bezprzewodowej transmisji.
Najnowsze słuchawki z serii CKR są wyposażone w akumulatory zapewniające energię na siedem godzin pracy, idealne m.in. na potrzeby codziennych przejazdów do/z pracy i międzynarodowych lotów. Samo ładowanie odbywa się poprzez USB. Wbudowany mikrofon i moduł zdalnego sterowania ułatwia sterowanie odtwarzaniem muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych podczas ruchu. Specjalny klips umożliwia bezpieczne, dyskretne przypięcie słuchawek do odzieży. Najnowsze modele dostarczane są z torebkami ułatwiającymi przenoszenie i przechowywanie słuchawek.
Audio-Technica ATH-CKR75BT, Audio-Technica ATH-CKR55BT i Audio-Technica ATH-CKR35BT będą dostępnę w październiku 2017 r. Poglądowe ceny detaliczne powyższych modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.
INFO www.audioklan.pl