s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

muzyka

TIDAL w nowej odsłonie

news |
niezdefiniowano - TIDAL w nowej odsłonie

Globalna platforma muzyczna TIDAL zyskała nową, atrakcyjną szatę graficzną swojej aplikacji mobilnej

TIDAL to znany serwis streamingowy stworzony dla fanów przez artystów z całego świata. Za cel stawia sobie wysoką jakość dźwięku i w standardowej opcji zapewnia jakość porównywalną z CD, a od niedawna udostępniane są płyty w formacje MQA (Master Quality Authenticated) z taśm matek zapewniając jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 185.000 materiałów wideo w wysokiej jakości.

Dzięki ostatniej aktualizacji na systemy iOS i Android aplikacja mobilna zyskała nowy wygląd i nowe funkcjonalności usprawniające poruszanie się po aplikacji.
Najważniejsze zmiany to:
  • Nowości – oferuje usprawnione i dynamiczne rozwiązania dla użytkowników. Tematy i treść są zmieniane codziennie, na przykład raz promowane są nowości muzyczne i materiały redakcyjne, a w innym dniu np. klasyki.
  • Eksploruj - łatwiej znajdziesz muzykę, której chcesz posłuchać. Każdy gatunek i nastrój mają własne podkategorie z różnymi treściami - od legendarnych wykonawców do nowości. TIDAL pozwala użytkownikom na łatwe odkrywanie muzyki. Na końcu sekcji Eksploruj znajdują się polecani artyści i albumy, przygotowane na podstawie historii odsłuchiwanej muzyki.
  • Teraz odtwarzane - nowy ekran Teraz odtwarzane stawia na pierwszym miejscu artystę i utwór. Wystarczy przesunąć palcem w lewo, aby uzyskać sugestię utworów na podstawie tego, który jest aktualnie słuchany. Przesunięcie w prawo daje szybki dostęp do kolejki odtwarzania. Opis albumu pojawia się po dotknięciu jego okładki.

INFO www.tidal.com