gadżety

Ultrasone NAOS

news |
niezdefiniowano - Ultrasone NAOS

Firma Ultrasone przedstawia NAOS - ultrakompaktowy DAC dla smartfonów, tabletów i laptopów

Ultrasone prezentuje swój pierwszy przetwornik cyfrowo-analogowy 24Bit/192kHz High-Res NAOS, przeznaczony specjalnie dla słuchawek. Dzięki ultrakompaktowej konstrukcji NAOS jest idealnym towarzyszem osób, które używają smartfonów, tabletów lub laptopów.Możliwość podłączenia przez gniazdo micro USB, USB-C, Lightning i USB-A sprawia, że można go podłączyć praktycznie wszędzie. Duża rozdzielczość konwersji i duże wzmocnienie czynią go idealnym urządzeniem dla melomanów, którzy nie chcą rozstawać się z doskonałym dźwiękiem, nawet w domu.

W podróży i w domu...

Muzyki można słuchać przez słuchawki będąc zarówno w podróży i w domu, dzięki małym rozmiarom przetwornika NAOS. Najważniejsza jego zaleta to różnorodne możliwości podłączenia, dzięki którym NAOS oferuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości i nadaje się do pracy z wieloma rodzajami urządzeń. Konwerter zapewnia optymalne brzmienie na wszelkich możliwych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, jak np. smartfony, tablety, laptopy i komputery PC. Taka wszechstronność sprawia, że NAOS jest doskonałym towarzyszem dla osób słuchających muzyki w każdych okolicznościach.

Dla słuchawek i aktywnych głośników

NAOS firmy Ultrasone można łatwo zintegrować z resztą systemu audio, na przykład pomiędzy smartfonem a zestawem słuchawek. Aby go uruchomić, wystarczy połączyć jego gniazda. Po podłączeniu do smartfonu urządzenie jest natychmiast gotowe do użytku. Gniazdo 3,5 mm typu minijack pozwala na podłączenie słuchawek. Cyfrowy sygnał audio, maksymalnie 24 bity/192 kHz, jest przekazywany do wysokiej jakości przetwornika cyfrowo-analogowego NAOS i przetwarzany na sygnał analogowy.

Ultrasone NAOS

Dzięki elektronice klasy audiofilskiej NAOS przetwarza sygnał znacznie lepiej niż konwertery w tradycyjnych źródłach dźwięku. Melomani docenią szczegółową i rozległą scenę dźwiękową, która wzbogaca każde nagranie. Głośność można regulować za pomocą przycisków na smartfonie lub tablecie. Wzmacniacz NAOS został zoptymalizowany pod kątem słuchawek różnych typów i rozmiarów, od modeli pełnowymiarowych do słuchawek dousznych. Dodatkowo, NAOS doskonale współpracuje z głośnikami aktywnymi.

Przetwornik DAC

Podczas podróży miłośnicy muzyki często potrzebują urządzenia o dużej rozdzielczości, które oferuje wysoką jakość dźwięku. Dzięki małym rozmiarom, bo zaledwie 46 x 18 x 6 mm, i ciężarze tylko 6 gramów, zasilaniu z tabletu lub smartfona, NAOS idealnie pasuje do urządzeń mobilnych. Wystarczy go podłączyć i od razu można cieszyć się muzyką najwyższej jakości! Urządzenia z systemem Android można podłączać przez gniazdo mikro-USB lub USB-C, a dla urządzeń Apple z systemem iOS dostępne jest złącze Lightning.

Ultrasone NAOS

Dla laptopów i komputerów

NAOS firmy Ultrasone doskonale sprawdzi się z laptopami i komputerami PC. W takim zastosowaniu również zapewnia dużo lepszą konwersję i wzmocnienie niż konwencjonalne układy zintegrowane. Złącze USB typu A i złącze dla nowego standardu USB-C pozwalają podłączyć NAOS do komputerów pracujących na Windows i Mac-OS. Nawet najnowsze produkty firmy Apple można bezpośrednio podłączyć. Można go zainstalować na komputerze Mac bez dodatkowych instalacji. Dla Windows potrzebny jest sterownik.

Stylowe, podróżne etui

W zestawie znajduje się eleganckie i solidne etui, dzięki któremu nie zgubisz ani urządzenia, ani akcesoriów. Pudełko mieści sam konwerter oraz kable do gniazd mikro-USB, USB-A i USB-C.

Urządzenia Ultrasone NAOS będą dostępne w sierpniu w cenie detalicznej 690 zł.

INFO www.audiocenter.pl