s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Pioneer Rayz i Rayz Plus

news |
niezdefiniowano - Pioneer Rayz i Rayz Plus

Rayz Pioneera to pierwsze słuchawki smart dedykowane do urządzeń ze złączem Lightning: iPhone'a, iPada i iPoda touch

Słuchawki Rayz i Rayz Plus wykorzystują wszystkie zalety oferowane przez złącze Lightning. Są zasilane przez iPhone'a, iPada lub iPoda touch, więc nie potrzebują dodatkowych baterii. Model Rayz Plus jest również pierwszym i jedynym zestawem słuchawkowym Lightning z eleganckim węzłem ładującym in-line, który równocześnie ładuje iUrządzenie, podczas gdy słuchawki są podłączone i używane.

Rayz i Rayz Plus są oparte na przełomowej platformie Lightner firmy Avnera, która umożliwia działanie słuchawek w trybach z najniższym zużyciem energii przez urządzenie mobilne. Platforma LightX obsługuje też wiele inteligentnych funkcji, dzięki czemu, jak twierdzi producent, nowa linia słuchawek jest najlepszym towarzyszem dla iPhone'a.
Pomimo niewielkich rozmiarów każdy model zawiera sześć mikrofonów, które oferują kilka nowych funkcji. Smart Noise Cancellation, dostępna w obu modelach, to opatentowana technologia, która skanuje ucho i optymalizuje wydajność redukcji hałasu w sposób wyjątkowy dla ucha i otoczenia. Co ważne, Rayz zapewnia wyciszenie hałasu w całym spektrum szumu codziennego życia – od przemieszczania się, przez pracę, zabawę i szkołę. Rayz posiada również tryb HearThru zaprojektowany tak, aby zapewnić odpowiednią ilość szumu zewnętrznego, dzięki czemu można pozostawać w kontakcie ze swoim otoczeniem bez wyjmowania słuchawek z uszu.
słuchawki Pioneer Rayz i Rayz Plus
Rayz i Rayz Plus korzystają z wbudowanych mikrofonów, aby wdrożyć funkcję wykrywania ucha. Po wyjęciu z ucha słuchawki automatycznie wstrzymują, a po ponownym włożeniu wznawiają odtwarzanie. Rayz płynnie wchodzi w tryb oszczędzania energii i oszczędza baterię przed przypadkowym użyciem, jeśli nie włącza się słuchawek.
Dzięki kombinacji 6 mikrofonów i wielokanałowego przetwarzania głosu połączenia telefoniczne przy użyciu Rayz są lepsze i łatwiejsze w obsłudze za sprawą specjalnego przycisku. Rayz są także jedynymi słuchawkami typu Lightning, które umożliwiają wyciszenie mikrofonu poprzez jedno naciśnięcie przycisku podczas rozmowy. Programowalny przycisk Smart daje łatwy dostęp do otwartych aplikacji i kontrolowania zaawansowanych funkcji słuchawek.
Integralną częścią doświadczenia Rayz jest aplikacja towarzysząca, dostępna w App Store. Rayz by Pioneer dla iPhone'a, iPada i iPoda touch umożliwia personalizację ustawień słuchawek, takich jak korekta dźwięku EQ i programowanie przycisku Smart. Co najważniejsze, aplikacja umożliwia ciągłe udoskonalanie słuchawek dzięki dostarczaniu nowych funkcji za pośrednictwem interfejsu aktualizacji oprogramowania.
INFO www.pioneer-audiovisual.pl