s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Beoplay P2

news |
niezdefiniowano - Beoplay P2

Beoplay P2 to inteligentny i niekwestionowanie piękny głośnik bezprzewodowy, który bez problemu zmieści się w torebce czy kieszeni

Beoplay P2 to najmniejszy, a zarazem najbardziej inteligentny członek rodziny głośników bezprzewodowych B&O PLAY. Zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz, głośnik P2 zbudowano z materiałów klasy premium, takich jak anodowane aluminium oraz naturalna skóra. Kontrola nad P2 jest intuicyjna i dowolnie modyfikowana przez użytkownika dzięki aplikacji mobilnej Beoplay. Mimo kompaktowych rozmiarów inżynierowie dźwięku Bang & Olufsen napakowali to niewielkie urządzenie mocą, która pozwoli mu odtwarzać bogaty, czysty i potężny dźwięk, jakiego można spodziewać się od głośnika z rodziny B&O PLAY.

Beoplay P2 jest zaokrąglony, gładki, miękki oraz idealnie mieści się w dłoni. Na jego prosty, geometryczny kształt składają się dwie części: góra z anodyzowanego aluminium oraz miękki i delikatny w dotyku spód z polimeru. Krzywizny obudowy Beoplay P2 zostały poddane długotrwałemu procesowi obróbki tak, aby nadać mu dostojny i wyrafinowany wygląd. Ma on idealny kształt, aby bez problemu wsunąć go do kieszeni czy do torebki, a dodatkowy pasek z prawdziwej skóry wprowadza go na kolejny poziom mobilności.
Charakterystyczne brzmienie głośnika Beoplay P2 jest bogate i przestrzenne, z dyspersją 360 stopni, która zapewnia słuchającym piękne wrażenia odsłuchowe niezależnie od tego, w jakiej pozycji względem głośnika się znajdują. Beoplay P2 został stworzony, bazując na 90 latach doświadczeń inżynierów dźwięku firmy Bang & Olufsen oraz na wielokrotnie nagradzanym starszym bracie A1.
Beoplay P2 posiada wbudowany mikrofon, który pozwala na odbieranie połączeń w trybie głośnomówiącym, a obrysowa konstrukcja dolnej krawędzi głośnika umożliwia mikrofonowi uzyskanie jednolitej czułości na całej płaszczyźnie 360 stopni. To z kolei pozwala osobie, która z nami rozmawia, na rozpoznanie poszczególnych głosów, nieważne w jakiej odległości i pozycji względem głośnika znajdują się rozmówcy.
Dodatkowe akcesorium, które można dokupić do swojego głośnika Beoplay P2, to pokrowiec z owczej skóry. Dba on dodatkowo o zabezpieczenie głośnika Beoplay P2, a jego wygląd idealnie pasuje do filozofii i wzornictwa marki B&O PLAY.
Głośnik Beoplay P2 jest dostępny w kolorach Black, Sand Stone oraz Royal Blue w cenie 749zł.
INFO www.beoplay.com