s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

gadżety

Denon AH-C621R

news |
niezdefiniowano - Denon AH-C621R

Denon kompletuje serię stylowych i świetnie brzmiących słuchawek przy pomocy nowego, przyjaznego dla iPhone'a modelu AH-C621R

Nowe słuchawki douszne Denona AH-C621R bazują na 11,5-milimetrowych, neutralnie dostrojonych przetwornikach oraz konstrukcji wykonanej z odlewanego aluminium. O odpowiednie dopasowanie do uszu dbają douszne wkładki Comply TX400. Aktywująca się pod wypływem ciepła pianka dopasowuje się do kształtu ucha, zapewniając przejrzyste brzmienie oraz dobrą izolację od dźwięków otoczenia. Specjalna technologia firmy Denon (Radial Cascade Damper) izoluje słuchawki od wszelkich mechanicznych zakłóceń (np. tarcie o ubranie użytkownika) przenoszonych przez kabel.

Model AH-C621R posiada na kablu pilot z trzema przyciskami i wbudowanym mikrofonem, dzięki któremu użytkownik może kontrolować dźwięk z iPhone'a (Play/Pause, przeskakiwanie ścieżek, zmiana głośności), a ponadto odbierać i odrzucać połączenia telefoniczne. Długie naciśnięcie środkowego przycisku na pilocie wywołuje Siri, pozwalając tym samym na kontrolę głosową iPhone'a, w tym odtwarzania.
Wszyscy, którzy chcieliby dostroić dźwięk do własnych upodobań, mogą skorzystać z aplikacji Denon Audio (iOS i Android). Posiada ona ulepszony interfejs odtwarzania, który pozwala na kolejkowanie i budowanie playlist, a oprócz tego daje dostęp do ponad 70 tys. stacji radiowych i milionów programów VOD za pośrednictwem platformy TuneIn.
Słuchawki AH-C621R będą dostępne od kwietnia br. w kolorach białym oraz czarnym.
INFO www.denon.pl