gadżety

MEE Audio AF68 Matrix 3

news |
niezdefiniowano - MEE Audio AF68 Matrix 3

RAFKO Dystrybucja wprowadza do sprzedaży nowy model nausznych słuchawek bezprzewodowych Bluetooth z mikrofonem – AF68 Matrix3

Matrix 3 to najnowsza wersja słuchawek, które stały się bestsellerem sprzedażowym MEE Audio: czas działania wydłużono do 28 godzin, czas ładowania skrócono do 2 godzin, zmniejszono wagę do 199 gramów, wydłużono czas czuwania do 1000 godzin i dołączono do kompletu dłuższy kabel do odsłuchu w trybie pasywnym (przewodowym, np. przy rozładowanym akumulatorze).
Dzięki połączeniu autorskich 40-milimetrowych przetworników wyposażonych w dedykowane wzmacniacze oraz cyfrowych kodeków aptX oraz AAC słuchawki Matrix 3 oferują jakość dźwięku porównywalną do przewodowych słuchawek w podobnej cenie.

Matrix 3, podobnie jak inne słuchawki Bluetooth od MEE Audio, pozwalają na jednoczesne podłączenie aż dwóch urządzeń Bluetooth. Dzięki temu można oglądać film za pomocą tabletu lub laptopa i bez zdejmowania słuchawek odbierać rozmowy telefoniczne. Rozbudowana funkcjonalność w postaci mikrofonu oraz przycisków kontrolujących media pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z zasobów urządzeń bez konieczności zerkania na ekran.
Słuchawki wyposażono w akumulator, który zapewnia do 28 godzin ciągłych rozmów lub do 24 godzin słuchania muzyki oraz do 1000 godzin w trybie stand-by – to absolutnie rekordowy wynik, nieosiągalny nawet dla producentów kilkukrotnie droższych słuchawek bezprzewodowych. Za wygodę wielogodzinnego odsłuchu odpowiadają pady w technologii ComfortTouch oraz stylowy regulowany pałąk ozdobiony imitacją włókna węglowego.
Cena detaliczna słuchawek MEE Audio AF68 Matrix 3 wynois 599 zł.
INFO www.rafko.com