gadżety

Denon AH-C160W

news |
Denon AH-C160W

Denon wprowadza do sprzedaży nowe, nieplączące się słuchawki sportowe, model AH-C160W

Jak zapewnia producent, brzmienie AH-C160W zostało dostrojone przez specjalistów dźwięku, a sam projekt korzysta z wyrafinowanej metody przetwarzania sygnału cyfrowego. Dodatkowo połączenie słuchawek z Bluetoothem (posiadają one bardzo mocny układ Bluetooth 1 klasy, charakteryzujący się najmocniejszym dostępnym na rynku sygnałem), łatwa obsługa oraz redukcja szumów Clear Voice Capture sprawiają, że odbieranie połączeń telefonicznych przy ich pomocy jest niezwykle proste, nawet w bardzo głośnym otoczeniu. Jakby tego było mało, słuchawki AH-C160W oferują nawet proste komunikaty głosowe (obsługujące wiele języków), aby ułatwić konfigurację i użytkowanie, a także poinformować użytkownika o niskim poziomie naładowania baterii.Unikatowa technologia budowy mocowania w uchu (Earhook) gwarantuje, że słuchawka pozostanie na swoim miejscu nawet w trakcie najbardziej intensywnego treningu, podczas gdy trzy wymienne pierścienie, cztery rodzaje silikonowych wkładek i pianki zapamiętujące kształt małżowiny usznej sprawiają, że użytkownik otrzymuje produkt idealnie pasujący do jego ucha, redukujący niepożądane dźwięki z zewnątrz i optymalizujący brzmienie jego ukochanej muzyki.

Sportowe słuchawki AH-C160W zostały skonstruowane w taki sposób, aby były w stanie przetrwać nawet najtrudniejsze warunki: wkładki douszne potraktowano systemem SweatGuard, aby pozostawały czyste, a ich mechaniczna konstrukcja jest zbudowana z niezwykle trwałych materiałów. Nawet elektronika w środku została otulona ochroną z nanofilcu – aby zapewnić jej całkowitą wodoodporność – również na pot! – zgodnie z międzynarodowym standardem IPX5/7.

Słuchawki będą dostępne u wybranych partnerów firmy Denon w kolorach czarnym, białym oraz niebieskim.

Najważniejsze cechy AH-C160W

  • Wysokiej jakości 11,5mm przetworniki
  • Bluetooth 1 klasy zapewniający stabilne połączenie bez plączących się kabli
  • Redukcja szumów Clear Voice Capture ułatwiająca rozmowy telefoniczne plus komunikaty głosowe
  • Technologia Earhook oraz wybór wkładek dla komfortu i stabilnego dopasowania
  • Wytrzymała konstrukcja spełniająca wymogi intensywnego używania w ruchu
  • Ochrona przed potem i wilgocią
  • Akcesoria: 1 para piankowych wkładek dostosowujących się do ucha, 4 pary wkładek silikonowych (XS, S, M, L), 4 rodzaje pierścieni, kabel do ładowania USB, futerał do przenoszenia z karabińczykiem

INFO www.denon.pl