gadżety

Monster iSport

news |
Monster iSport

Firma Monster zaprezentowała nową linię słuchawek sportowych iSport, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów

Wszystkie produkty z linii iSport stworzono z myślą o ludziach aktywnych, dla których bardzo ważna jest wygoda i komfort użytkowania, ale także wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia (np. wilgoć). Zaletą nowych modeli są również specjalne mocowania, dzięki którym słuchawki pozostają na swoim miejscu nawet przy gwałtownych ruchach. W skład serii wchodzą zarówno modele bezprzewodowe (nauszne Freedom BT, douszne Victory BT, Intensity BT, Achieve BT), jak i przewodowe (douszne Compete CTU, Strive MIC i Achieve).Freedom BT charakteryzuje się specjalnie wzmocnioną konstrukcją, nie tylko elastyczną i odporną na uszkodzenia, ale również niezwykle miękką i lekką, co znacznie ułatwia jego komfortowe użytkowanie. Dodatkowo Freedom BT stworzono ze specjalnego, grubego materiału, który jest odporny na pot, wstrząsy oraz zachlapania. Wbudowane wskaźniki LED informują o poziomie baterii, a panel dotykowy, umiejscowiony na jednej z muszli, umożliwia pełne sterowanie muzyką oraz prowadzenie rozmów głosowych. Specjalny system składania tych słuchawek ułatwia ich przenoszenie.

Victory BT z wbudowanym Bluetoothem, dostępne w kolorze niebieskim, czarnym i zielonym, mają wbudowany akumulator, który zapewnia do 8 godzin pracy bez przerwy. Słuchawki te wykonano z wygodnego, wytrzymałego i odpornego na pot materiału, a elastyczna konstrukcja ułatwia ich czyszczenie. Kluczowym elementem są tu opatentowane wkładki OMNITIP, które dostosowują się do każdego kształtu ucha, zaś kształt haczyków sprawia, że słuchawki nie wypadają nawet przy najbardziej skomplikowanych ruchach.

Intensity BT dostępne w kolorach niebieskim oraz zielonym to pierwsze słuchawki pozwalające użytkownikowi na słyszenie otoczenia przy równoczesnym zachowaniu czystości dźwięku przekazywanego z wybranego urządzenia. Idealnie nadają się np. dla biegaczy, rowerzystów i rolkarzy, dla których świadomość tego, co dzieje się wokół, jest rzeczą niezbędną dla zachowania bezpieczeństwa. Słuchawki te zbudowano z wytrzymanych i elastycznych materiałów, które są odporne na wilgoć (np. pot) oraz łatwe do czyszczenia. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi Intensity BT wytrzymają nawet 6 godzin stałego grania.

Achieve BT dostępne w kolorze niebieskim, czarnym i zielonym, stworzone z użyciem opatentowanej wkładki, perfekcyjnie trzymają się ucha, a także idealnie dopasowują się do jego kształtu, gwarantując komfort użytkowania nawet w ciągłym ruchu. Do ich budowy wykorzystano materiał odporny na pot, na tyle elastyczny, że utrzymanie czystości nie sprawia żadnego problemu. Achieve sprawdzą się na siłowni i w klubie fitness, gdyż zapewniają skuteczną izolację od otoczenia. Wbudowany akumulator działa do 5 godzin bez przerwy.

Compete CTU to idealne rozwiązanie dla wszystkich sportowców preferujących tradycyjne słuchawki na kablu. Dostępne w kolorach niebieskim oraz zielonym, zostały bardzo mocno wytłumione, dzięki czemu gwarantują skuteczną izolację od otoczenia. Ich konstrukcja jest bardzo mocna i wytrzymała na wstrząsy, a równocześnie elastyczna i odporna na wilgoć, co sprawia, że są idealnym partnerem dla nawet najbardziej wymagającego sportowca. Ich cechą szczególną jest wbudowany jednoprzyciskowy mikrofon, umożliwiający prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Aby ułatwić przenoszenie tych słuchawek, do zestawu dołączono dedykowany pokrowiec.

Strive MIC zostały stworzone dla tych użytkowników, którzy preferują tradycyjne modele douszne, ale chcą zrezygnować z wtykania słuchawek głęboko do ucha. Mimo płytkiego umiejscowienia gumek słuchawki te podczas treningu pozostają na swoim miejscu, a dzięki specyficznej konstrukcji są łatwe do czyszczenia i świetnie izolują od otoczenia. Dla większego komfortu wyposażono je w mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Dostępne wyłącznie w kolorze czarnym.

Achieve to mocna pozycja zamykająca listę nowości sportowych firmy Monster. Zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania, słuchawki te nie tylko zapewniają skuteczną izolację od otoczenia, ale też podczas treningu zawsze pozostają na swoim miejscu. Wykorzystano w nich specjalny, odporny na pocenie się materiał oraz specjalną elastyczną konstrukcję, ułatwiającą czyszczenie. Achieve posiadają wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym i są dostępne w kolorze czarnym, niebieskim oraz zielonym.

Ceny: Freedom BT – 1099zł, Victory BT – 549zł, Intensity BT – 449zł, Achieve BT – 349zł, Compete CTU – 279zł, Strive MIC – 229zł, Achieve – 169zł.

INFO www.horn.pl