gadżety

JBL Inspire 500

news |
JBL Inspire 500

JBL Inspire 500 to dokanałowe słuchawki bezprzewodowe dla sportowców. Gwarantują komfort długotrwałego użytkowania oraz nie wypadają z uszu

JBL Inspire 500 to opracowane przez sportowców słuchawki, które wzbogacą aktywny styl życia osób uprawiających sport o świetną jakość audio. Doskonale sprawdzą się jako towarzysz treningu. Mogą to być zarówno biegi przełajowe, jak i CrossFit czy jakakolwiek inna aktywność na siłowni albo fitness. Użytkownik doceni technologię bezpiecznego mocowania TwistLock i ergonomiczne końcówki słuchawek, które nie powodują bólu ani nie wypadają. Stworzone aby motywować do działania i bazujące na technologii dźwięku JBL, słuchawki Inspire 500 pozwalają trenować długo i intensywnie – nawet 8 godzin na jednym ładowaniu. Poziom naładowania akumulatora można monitorować za pomocą diody LED i sygnałów dźwiękowych. W zestawie dostępny jest także odłączany klips zabezpieczający, a odporna na pot konstrukcja pozwala korzystać ze słuchawek również w deszczu. To sportowe słuchawki z jakością dźwięku na poziomie premium, doskonałym komfortem mocowania i łącznością Bluetooth w wersji 4.1.Unikalna technologia TwistLock zapewnia bezpieczne mocowanie, dzięki któremu słuchawki nigdy nie wypadają, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń. Nakładki douszne wykonano z użyciem wyjątkowo miękkiego i elastycznego silikonu, zapewniającego długotrwały komfort i ergonomię. Wodoodporny mikrofon z 3-przyciskowym pilotem zdalnego sterowania zapewnia wygodę w przypadku wielu zastosowań słuchawek. Kliknięciem przycisku można sterować połączeniami telefonicznymi i odtwarzanymi utworami bez odrywania się od treningu. Słuchawki współpracują z większością smartfonów dostępnych na rynku.
Słuchawki Inspire 500 dostępne są w dwóch wersjach – uniwersalnej oraz dla kobiet (w kolorze niebieskim i z mniejszymi nakładkami dokanałowymi).

Specyfikacja JBL Inspire 500

  • Rozmiar przetwornika: 15,4 mm
  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz–20 kHz
  • Impedancja: 32 Ω
  • Wersja Bluetooth: 4.1
  • Długość działania akumulatora: do 8 godzin
  • Masa: 20 g

Słuchawki dokanałowe JBL Inspire 500 zostały wycenione na 299 zł.

INFO www.jbl.com.pl