s-e-r-v-e-r-a-d-s-3

kino domowe

Marka Wilson wkracza na polski rynek

news |
niezdefiniowano - Marka Wilson wkracza na polski rynek

Horn Distribution S.A. wprowadza do dystrybucji na terenie Polski produkty nowej marki Wilson

Marka Wilson oferuje szereg produktów audio-wideo najwyższej jakości. Twórcy Wilsona skupili się w dużej mierze na tworzeniu głośnikowych zestawów kina domowego, jednak nie wykluczają rozszerzania katalogu o nowe produkty i akcesoria. W chwili obecnej na rynek zostały wprowadzone dwa zestawy głośników kina domowego, Cinematic oraz MoviX, seria głośników Raptor oraz głośnik niskotonowy SUB-10.
Wilson Cinematic 5.0 W skład zestawu wchodzą dwie kolumny podłogowe, dwa głośniki podstawkowe oraz głośnik centralny. Zestawy dostępne są w wykończeniu czarnym, wenge i orzechowym (walnut) o strukturze drewna.
Wilson MoviX 5.0 Zestaw składa się z dwóch kolumn podłogowych z portem bas-refleks na przedniej ścianie kolumny, dwóch głośników podstawkowych oraz głośnika centralnego. Zestawy dostępne są w wykończeniu o strukturze drewna w kolorze czarnym, orzechowym (walnut) lub wenge.
Wilson SUB-10 SUB10 to subwoofer aktywny z systemem bas-refleks. Mimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów oferuje naprawdę potężną moc, a ponadto oferuje użytkownikowi możliwość wprowadzenia indywidualnych ustawień. SUB-10 jest dostępny w czarnym lub białym wykończeniu o strukturze drewna.
Wilson Raptor Seria Raptor składa się z sześciu różnych produktów: dużych kolumn podłogowych Raptor 7 i Raptor 5, kolumn podstawkowych Raptor 3 i mniejszych Raptor 1, kolumny centralnej Raptor Vokal oraz specjalnej kolumny w wersji miniaturowej, czyli Raptor Mini. Zestaw można dowolnie konfigurować w celu uzyskania optymalnego brzmienia dla danego pomieszczenia i źródła dźwięku. Kolumny głośnikowe z serii Raptor są dostępne w białym lub czarnym wykończeniu o strukturze drewna.
Wszystkie produkty marki Wilson są wytwarzane przez wysoko wyspecjalizowane fabryki w południowych Chinach i na Tajwanie przy zachowaniu restrykcyjnego procesu kontroli jakości.
INFO www.wilson-audio.eu