s-e-r-v-e-r-a-d-s

kino domowe

Marka Wilson wkracza na polski rynek

news
Marka Wilson wkracza na polski rynek

Horn Distribution S.A. wprowadza do dystrybucji na terenie Polski produkty nowej marki Wilson

Marka Wilson oferuje szereg produktów audio-wideo najwyższej jakości. Twórcy Wilsona skupili się w dużej mierze na tworzeniu głośnikowych zestawów kina domowego, jednak nie wykluczają rozszerzania katalogu o nowe produkty i akcesoria. W chwili obecnej na rynek zostały wprowadzone dwa zestawy głośników kina domowego, Cinematic oraz MoviX, seria głośników Raptor oraz głośnik niskotonowy SUB-10.

Wilson Cinematic 5.0
W skład zestawu wchodzą dwie kolumny podłogowe, dwa głośniki podstawkowe oraz głośnik centralny. Zestawy dostępne są w wykończeniu czarnym, wenge i orzechowym (walnut) o strukturze drewna.

Wilson MoviX 5.0
Zestaw składa się z dwóch kolumn podłogowych z portem bas-refleks na przedniej ścianie kolumny, dwóch głośników podstawkowych oraz głośnika centralnego. Zestawy dostępne są w wykończeniu o strukturze drewna w kolorze czarnym, orzechowym (walnut) lub wenge.

Wilson SUB-10
SUB10 to subwoofer aktywny z systemem bas-refleks. Mimo swoich stosunkowo niewielkich rozmiarów oferuje naprawdę potężną moc, a ponadto oferuje użytkownikowi możliwość wprowadzenia indywidualnych ustawień. SUB-10 jest dostępny w czarnym lub białym wykończeniu o strukturze drewna.

Wilson Raptor
Seria Raptor składa się z sześciu różnych produktów: dużych kolumn podłogowych Raptor 7 i Raptor 5, kolumn podstawkowych Raptor 3 i mniejszych Raptor 1, kolumny centralnej Raptor Vokal oraz specjalnej kolumny w wersji miniaturowej, czyli Raptor Mini. Zestaw można dowolnie konfigurować w celu uzyskania optymalnego brzmienia dla danego pomieszczenia i źródła dźwięku. Kolumny głośnikowe z serii Raptor są dostępne w białym lub czarnym wykończeniu o strukturze drewna.

Wszystkie produkty marki Wilson są wytwarzane przez wysoko wyspecjalizowane fabryki w południowych Chinach i na Tajwanie przy zachowaniu restrykcyjnego procesu kontroli jakości.

INFO www.wilson-audio.eu