gadżety

B&O Beoplay A1

news |
niezdefiniowano - B&O Beoplay A1

Przenośny głośnik bluetooth z 24-godzinnym czasem odtwarzania idealny w podróży

Nowy bezprzewodowy Beoplay A1 to najmniejszy głośnik Bluetooth, jaki został do tej pory stworzony dla B&O Play. Przeznaczony do użycia w podróży, zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną projektantkę Cecilie Manz, wygodnie mieści się w dłoni i oferuje znacznie więcej, niż wynikałoby z jego niewielkich rozmiarów

Beoplay A1 posiada pięknie wyprofilowaną obudowę w formie aluminiowej kopuły, która nadaje konstrukcji lekki i elegancki wygląd, zabezpieczając jednocześnie znajdującą się wewnątrz elektronikę. Kopuła idealnie łączy się z formowanym z tworzywa na bazie polimerów spodem, tworząc zupełnie gładką i ciągłą powierzchnię. W projekcie nie występują wystające przyciski ani żadne inne elementy tego typu – powierzchnia Beoplay A1 jest całkowicie gładka i wystarczająco mocna, aby poradzić sobie z uderzeniami i zarysowaniami podczas codziennego użytkowania. Głośnik posiada przymocowany do obudowy pasek z miękkiej skóry, wręcz zapraszający do zabierania Beoplay A1 ze sobą wszędzie lub dołączenia go do plecaka czy zawieszenia w domu w dowolnym miejscu.Beoplay A1 wyznacza nowe standardy dla przenośnych głośników Bluetooth w zakresie rozchodzenia się dźwięku i charakterystyki basów i głośności. Dzięki wykorzystaniu unikatowego, dedykowanego algorytmu DSP z zaawansowanym filtrowaniem górnoprzepustowym, Beoplay A1 jest zdolny do stworzenia przestrzennej, 360-stopniowej sceny muzycznej. Zapewnia to słuchaczom doskonałe wrażenia dźwiękowe niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Pomimo kompaktowych rozmiarów, wynoszących tylko 133x48 mm, i wagi tylko 600 g, w pełni aktywna, dwudrożna konstrukcja z aluminiowym stożkiem przetwornika średnio-niskotonowego, jedwabną kopułką 3/4-scalowego przetwornika wysokotonowego i zaawansowanym filtrowaniem DSP zachwyca rześkim, głośnym i czystym dźwiękiem.

Dzięki nowej konstrukcji przetwornika średnio-niskotonowego z aluminiowym stożkiem i systemowi z magnesem neodymowym oraz wzmacniaczom o wysokiej mocy szczytowej Beoplay A1 dostarcza pełny zakres głębokich basów, schodzących nawet do 40 Hz, i wystarczającej wytrzymałości, by odtwarzać muzykę przez długie godziny.

Beoplay A1 jest dostarczany z akumulatorem Li-Ion 2200mAh, który zapewnia aż do 24 godzin codziennego odtwarzania muzyki. Ten branżowy standard został osiągnięty dzięki nowatorskiemu sposobowi kontroli nad wzmacniaczem. Adaptacyjne zarządzanie mocą (Adaptive Power Management) umożliwia dostarczenie dokładnej porcji mocy potrzebnej wzmacniaczom – i tylko wtedy, kiedy tego potrzebują. Oznacza to dynamiczne zmiany zasilania umożliwiające znaczący wzrost żywotności akumulatora.

Beoplay A1 posiada wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego do rozmów telefonicznych, a opatentowana konstrukcja na spodzie głośnika umożliwia jednolite zbieranie mowy przez czuły mikrofon w obszarze 360 stopni. Dzięki temu rozmówca doskonale może rozpoznać głosy, bez względu na to, z jakiej odległości od mikrofonu znajduje się osoba mówiąca do urządzenia.

Naciśnięcie okrągłego przycisku połączenia na boku głośnika umożliwia podłączenie głośnika do ostatnio używanego urządzenia i natychmiastowe odtwarzanie ostatniego otworu, który słyszał użytkownik. Przycisk połączenia ma w przyszłości otrzymać aktualizacje pozwalające poszerzyć funkcjonalność głośnika.

Beoplay A1 jest dostępny w wykończeniu kolorystycznym natural i moss green.

Cena detaliczna wynosi 1.200 zł.

INFO www.horn.pl