kino domowe

Telewizory Samsung na rok 2016

news |
niezdefiniowano - Telewizory  Samsung na rok 2016

Najnowsze tegoroczne modele TV Samsunga można już zamawiać w przedsprzedaży!

W salonach Samsung Brand Store można już obejrzeć tegoroczne topowe telewizory firmy SUHD z Quantum Dot firmy Samsung. Telewizory można też zamawiać w przedsprzedaży i zyskać w ten sposób pakiet Premium!
Nowe telewizory Samsung z serii SUHD to przede wszystkim jeszcze wyższa jakość obrazu w stosunku do modeli z lat ubiegłych. Przede wszystkim topowy model może pochwalić się jasnością powyżej 1000 nitów, co oznacza, że jest w pełni gotowy na obsługę treści w HDR, czyli szerokim zakresie tonalnym. Za sprawą kwantowej kropki (Quantum Dot) kolory są jeszcze bardziej żywe.
Jednak to nie obraz, a wygląd telewizora rzuca się w pierwszej chwili gdy oglądaliśmy go w warszawskim C.H. Arkadia. Telewizor ma niezwykle smukłą ramkę, która przy włączonym telewizorze, wręcz zlewa się z obrazem. Sam telewizor jest również smukły co ma swoje zalety zarówno gdy stoi na podstawce, jak i wtedy gdy wisi na ścianie. Stopa podstawy również jest solidna, więc mamy pewność, że obcujemy z produktem Premium. Podobnie jest w przypadku nowego małego pilota, który dołączony jest do większości tegorocznych telewizorów UHD i SUHD firmy Samsung.
No i wreszcie dobra wiadomość jaką są ceny na starcie - model UE55KS9000, czyli wersja 55-calowa w przedsprzedaży kosztuje 9.999 złotych, a wersja 65-calowa UE65KS9000 12.999 złotych. Zdaję sobie sprawę, że dla większości osób jest to zawrotna cena, ale jak na topowy telewizor nie jest to, aż tak wygórowana kwota. Dla porównania, topowy model Panasonic DX900 w 65-calach kosztuje 21.999 złotych. To aż o 9 tysięcy więcej, choć w tym przypadku płacimy głównie za tylne podświetlanie diodami LED, którego w Samsung KS9000 nie występuje - zastosowano w nim bowiem tańsze podświetlanie krawędziowe.
Należy też pamiętać, że są to ceny na starcie, więc należy się spodziewać, że za jakiś czas jeszcze spadną. Jednak zamawiając telewizor teraz, nie czekając na pierwsze promocje, można zyskać spory pakiet korzyści. Za darmo otrzymujemy dostawę telewizora do domu i jego montaż, a także przeszkolenie z jego obsługi. W dodatku otrzymamy też rok dostępu do pełnej wersji serwisu player.pl na której zobaczymy nie tylko sportowe kanały Eleven Sports, ale też najnowsze produkcje TVN w wersji 4K. Przez rok możemy też korzystać z pakietu Filmbox Live z całkiem pokaźną ofertą filmową.
Samsung SUHD KS9000 robi naprawdę duże wrażenie więc już nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli go przetestować np. wraz z odtwarzaczem Ultra HD Blu-ray.
Telewizory Samsung SUHD 4K modele UE65KS9000 i UE55KS9000 z zakrzywionym ekranem można zamówić w przedsprzedaży także za pośrednictwem strony internetowej www.sklepsamsung.pl
INFO www.samsung.pl