gadżety

JBL Reflect Response

news |
niezdefiniowano - JBL Reflect Response

JBL wprowadza do sprzedaży pierwsze na świecie bezprzewodowe słuchawki sportowe sterowane gestem, model Reflect Response

Słuchawki sportowe JBL Reflect Response wyróżnia wyjątkowa funkcjonalność sterowania gestem. Poprzez odpowiednie poruszanie dłonią kontroluje się swoją muzykę. Co więcej, odpowiednie gesty jako polecenia są konfigurowalne za pomocą aplikacji JBL - można je dostosowywać poprzez odpowiednie zaprogramowanie wbudowanego czujnika. W związku z tym nie trzeba przerywać treningu, by zmienić piosenkę czy odebrać połączenie. Wystarczy wykonać odpowiedni gest.

JBL Reflect Response zapewniają do 10 godzin odtwarzania muzyki - w tym czasie trening może trwać nieprzerwanie, a muzyka dodatkowo motywować do większego wysiłku. Słuchawki wyposażono również w ergonomiczną opaskę na szyję oraz specjalnie zaprojektowane wkładki do uszu, które gwarantują niewypadanie bez względu na to, jak intensywnie się trenuje. Słuchawki dostępne są w kolorze niebieskim i czarnym. Są też odporne na pot oraz posiadają odblaskowe elementy, co jest istotne dla sportowców. Cena: 669 zł.

Specyfikacja techniczna:

  • Przetworniki dynamiczne: 8,6 mm
  • Pasmo przenoszenia: 10 Hz-22 kHz
  • Technologia Bluetooth

INFO jbl.com.pl