gadżety

Głośnik Creative Sound Blaster Roar 2

news |
Głośnik Creative Sound Blaster Roar 2

Nowa wersja Roar jest mocniejsza, mniejsza i lżejsza

Sound Blaster Roar 2 jest o 20% bardziej kompaktowy od swojego poprzednika. W mniejszej obudowie drzemie jednak DNA "jedynki": pięć wysokiej klasy przetworników, najnowocześniejsze układy cyfrowe i analogowe, a także akumulator o tej samej pojemności. Głośnik z dwoma wzmacniaczami na pokładzie (jeden do niskich i średnich tonów, a drugi do wysokich) można ustawić pionowo lub poziomo, zależnie od preferencji.

Każdy element Sound Blastera Roar 2 został starannie zaprojektowany, począwszy od dwóch przetworników wysokotonowych, poprzez potężny subwoofer, po dwie umieszczone naprzeciw siebie membrany bierne. Jeśli potrzebna jest większa moc na dużej imprezie lub spotkaniu, wystarczy nacisnąć przycisk ROAR, co natychmiast zwiększy głośność i aktywuje wbudowany procesor dźwięku, który w inteligentny sposób pogłębi przekaz i poszerzy stereofonię. Funkcja TeraBass inteligentnie wzmacnia niskie częstotliwości podczas cichego słuchania muzyki, bez sztucznego i nadmiernego uwydatnienia poziomu najniższych składowych pasma. Sound Blaster Roar 2 obsługuje również zaawansowane kodeki aptX i AAC. Kolejne atrybuty głośnika to osiem godzin pracy akumulatora na jednym cyklu, a także możliwość naładowania go za pomocą złącza micro USB lub zasilacza.

creative roar 2

Wbudowane ogniwa litowo-jonowe o pojemności 6000mAh umożliwiają naładowanie smartfona i są gwarancją dostępu do dodatkowego źródła energii. Aby połączyć urządzenie obsługujące technologię NFC i Sound Blastera Roar 2, wystarczy zbliżenie. Z kolei funkcja Creative Multipoint umożliwia jednoczesne podłączenie do głośnika dwóch urządzeń stereo Bluetooth i łatwe przełączanie się pomiędzy nimi. Wbudowane wejście pomocnicze (AUX) 3,5mm jest przeznaczone do podłączenia urządzeń audio w sposób analogowy. Muzykę zapisaną na karcie microSD można odtworzyć bezpośrednio z poziomu Sound Blastera Roar 2, bez konieczności używania smartfona. Ponadto głośnik umożliwia nagrywanie rozmów z partnerami biznesowymi oraz pogawędek ze znajomymi. Produkt może pracować jako głośnik telefonu i nagrywać rozmowy przychodzące. Po zakończeniu rozmowy Sound Blaster Roar 2 automatycznie powraca do trybu odtwarzania muzyki. Cena: 799zł.

INFO pl.creative.com