gadżety

Słuchawki Samsung Level ON Wireless Pro

news |
Słuchawki Samsung Level ON Wireless Pro

Firma Samsung Electronics wprowadza do sprzedaży najnowsze bezprzewodowe słuchawki Level On Wireless Pro.

Oprócz wzorowej ergonomii oferują one niespotykaną wcześniej jakość dźwięku, aktywną redukcję szumów oraz sterowanie dotykowe.

Wraz z nowymi słuchawkami Level On Wireless Pro Samsung wprowadza Ultra High Quality Audio (UHQA) - technologię, która pozwala cieszyć się nowym formatem audio o zwiększonej szczegółowości (rozdzielczości bitowej) dźwięku. Level Pro umożliwiają przesyłanie dźwięku UHQA do urządzeń zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Jakość dźwięku UHQA jest wyższa niż w przypadku płyt CD. Ponadto Level On Wireless Pro są wyposażone w dwuwarstwowe membrany klasy Premium, dotykowy panel ułatwiający regulację głośności i zmienianie utworów bezpośrednio na słuchawkach, cztery mikrofony zewnętrzne i wewnętrzne wykrywające i eliminujące szumy w tle, jak również tryb Talk-In umożliwiający użytkownikom słuchanie muzyki wraz z dźwiękami otoczenia, co poprawia bezpieczeństwo zwłaszcza podczas słuchania muzyki i poruszania się po ulicy.
Level On Wireless Pro wyróżnia też doskonały design - wyposażono je w poduszki z komfortowej pianki. Słuchawki są dostępne w kolorze złotym i czarnym.


INFO www.samsung.com.pl