kino domowe

INFOCUS IN83 JUŻ W POLSCE

news |

Najwyższy model kina domowego w ofercie InFocus już w Polsce! Od września 2007 roku dostępne są w sprzedaży dwa projektory Full HD InFocus IN81

Najwyższy model kina domowego w ofercie InFocus już w Polsce! Od września 2007 roku dostępne są w sprzedaży dwa projektory Full HD InFocus IN81 oraz IN82, które wprowadziły nowy wymiar jakości wśród projektorów DLP. Projektor IN83 jest kolejnym krokiem w rozwoju tej technologii. Wyposażony w procesor DarkChip 4 od Texas Instruments, gwarantuje rendering niebywale realistycznego obrazu przy zwiększonej jasności oraz współczynnikowi kontrastu. Jest to w tym momencie najpotężniejszy projektor w linii PlayBig "świecący" na tyle jasno, że oglądanie meczu przy zapalonym świetle lub w środku dnia przestaje być problemem. W razie potrzeby jasność tego projektora może być obniżona w nocy lub w zaciemnionej sali kina domowego, umożliwiając tym samym uzyskanie perfekcyjnej głębi czerni. Dzięki 10 bitowemu procesorowi obrazu Pixelworks.
DNX, IN83 jest mistrzem w kategorii Full HD. Procesor ten posiada funkcję usuwania przeplotu z otrzymywanego sygnału poprawiając tym samym jego jakość. Przy optymalizowanej jasności 1600 ANSI lumenów oraz kontrastowi 15.000:1 (przy użyciu przesłony), IN83 sprawdzi się doskonale w każdych warunkach. Złącze HDMI (1.3) oraz technologia BrilliantColor zapewniają pełną gamę 1.07 miliarda, żywych kolorów Deep Color. Wszystko to, oraz wiele więcej w eleganckiej, pokrytej czarnym lakierem fortepianowym, smukłej obudowie! Cena detaliczna projektora IN83: 23.169 zł brutto.

INFO http://www.polpak.com.pl