kino domowe

Definitive Technology W Studio - audiofilski soundbar 5.1 multiroom play-fi

news |
Definitive Technology W Studio - audiofilski soundbar 5.1 multiroom play-fi

Flagowy kompaktowy system 5.1 o realnej mocy 320W RMS

Nowy flagowy system 5.1 amerykańskiego producenta Definitive Technology nosi nazwę W Studio i jest oparty o soundbar oraz subwoofer. To jeden z nielicznych produktów na rynku, który łączy umiejętność odtwarzania kina domowego w jakości hi-end wraz z reprodukcją muzyki stereo. Dołączony do zestawu subwoofer o mocy 200W wyposażony w potężny 20-centymetrowy głośnik perfekcyjnie zgrywa się z sześcioma 7,5-centymetrowymi przetwornikami średniotonowymi z kompozytu polimerów oraz trzema aluminiowymi kopułkami do przetwarzania wysokich tonów.

Definitive-Technology

Zgodnie z filozofią Definitive Technology, każdy przetwornik w soundbarze W Studio posiada własny, dedykowany wzmacniacz, co pozwala wyeliminować zjawisko przesterowania dźwięku przy dużym obciążeniu oraz wyeliminować pasywną zwrotnicę. Dzięki doświadczeniu Definitive Technology w produkcji najbardziej płaskich pasywnych kolumn na świecie z serii XTR całkowita grubość W Studio to niecałe 9 centymetrów! Całość wykonano z elegancko wykończonych bloków aluminium oraz charakterystycznego dla Definitive Technology niezdejmowalnego płótna, które zapewnia dyskretny, elegancki wygląd. W Studio, podobnie jak inne soundbary Definitive Technology, korzysta z opatentowanej technologii reprodukcji dźwięku przestrzennego "Spatial Array", która jest połączeniem inżynierii akustycznej (między innymi technologii binauralnej i HRTF) oraz wiedzy na temat psychoakustyki (między innymi sposobu lokalizacji dźwięku przez ludzkie ucho w zależności od opóźnień). Dzięki trzem wejściom HDMI 1.4a oraz jednemu wyjściu i obsłudze formatów Dolby TrueHD oraz DTS-HD W Studio odtworzy dźwięk w natywnej jakości zapisanej na płycie Blu-ray, bez potrzeby dokupowania amplitunera kina domowego. Dla wygody urządzenie wyposażono w proste menu ekranowe.

Jak wszystkie inne urządzenia z serii Wireless Play-Fi, także W Studio umożliwia bezprzewodowy streaming Wi-Fi plików w formatach: MP3, M4A, FLAC, WAV w jakości do 24-bit/192kHz poprzez DLNA, a także dostęp do radia internetowego oraz usług muzycznych takich jak Deezer, Spotify czy Tidal.

Cena: 6.799zł.

INFO www.definitive.rafko.pl

Definitive-Technology