kino domowe

Denon Heos Home Cinema bezprzewodowy system kina domowego

news |
Denon Heos Home Cinema bezprzewodowy system kina domowego

Denon zaproponował bezprzewodowy soundbar i subwoofer

HEOS Home Cinema marki Denon składa się z bezprzewodowego soundbaru i subwoofera, które tworzą razem pełen system i jednocześnie uzupełnienie bezprzewodowego systemu HEOS multiroom.

Dzięki znajdującemu się w zestawie bezprzewodowemu subwooferowi HEOS Home Cinema zapewnia wysokiej jakości brzmienie dowolnego typu muzyki z sieci, jak i mocne wrażenia przy oglądaniu filmów. Bezprzewodowy soundbar wykorzystuje podwójne przetworniki (40x100mm). W konstrukcji przewidziano również podwójne, 20mm kopułkowe przetworniki wysokotonowe, przetwarzające pełny zakres sopranów aż do 20kHz. Urządzenie posiada wejście i wyjście HDMI (z kanałem zwrotnym ARC).

denon-heos

W przypadku telewizorów bez ARC użytkownicy mogą podłączyć HEOS Home Cinema przez jedno z dwóch złączy cyfrowych - zarówno optyczne, jak i koaksjalne wejścia audio są dostępne wespół z funkcją uczenia komend pilota IR telewizora. Ulubione filmy i muzyka obudzą się do życia dzięki wbudowanemu dekodowaniu Dolby Digital i DTS, a także przetwarzaniu Virtual Surround, które wykorzystuje zaawansowane algorytmy psychoakustyczne symulujące dźwięk przestrzenny wielokanałowego systemu kina domowego.

Dopasowany do soundbaru bezprzewodowy subwoofer posiada dwa ponad 5-calowe przetworniki niskotonowe działające jako tandem zapewniający zdecydowany i mocny bas. Poziom niskich tonów może być w prosty sposób kontrolowany za pośrednictwem aplikacji sterującej HEOS app. Kompaktowy subwoofer można ustawić poziomo lub pionowo.

INFO www.denon.pl

denon-heos