gadżety

Samsung Level Link

news |
Samsung Level Link

To niezwykle przydatne urządzenie, które integruje wiele urządzeń audio

Samsung Level Link może być wykorzystywany zarówno jako nadajnik, jak i odbiornik dźwięku. Dzięki temu zakres jego zastosowań jest bardzo szeroki. Level Link pozwala połączyć urządzenia pracujące w technologii Bluetooth z tymi, które akceptują tylko połączenia kablowe.

Niewielkie rozmiary (54,8x19,6x9,9mm) i niska waga (11,8 grama) sprawiają, że urządzenie jest wręcz ubieralne. Z kolei wydajna bateria pozwoli na korzystanie z Level Link aż do 6 godzin bez przerwy, a także na 200 godzin w trybie czuwania. Level Link został wyposażony w przyciski umożliwiające kontrolę głośności oraz zmianę odtwarzanych ścieżek, więc użytkownik nie musi za każdym sięgać po sparowane urządzenie, takie jak np. smartfon.

samsung

Samsung Level Link doskonale sprawdzi się jako odbiornik Bluetooth. Korzystając z niego, zamienimy dowolne słuchawki przewodowe w wygodny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z wbudowanym mikrofonem. Funkcjonalność ta sprawdzi się także podczas jazdy samochodem - dzięki zintegrowanemu mikrofonowi i klipsowi umożliwiającemu łatwe umieszczenie urządzenia w dogodnym miejscu stworzymy osobisty zestaw głośnomówiący, a poprzez podłączenie urządzenia do gniazda AUX odtworzymy muzykę ze smartfonu, wykorzystując system audio pojazdu. Na podobnej zasadzie Samsung Level Link umożliwi słuchanie muzyki z urządzeń mobilnych na domowych, analogowych systemach audio. Za pomocą Level Link można także wysłać sygnał, korzystając z trybu nadajnika.

Dużą zaletą Samsung Level Link jest funkcja strumieniowania dźwięku do dwóch urządzeń jednocześnie. W tym trybie można przykładowo przesyłać dźwięk z telewizora do dwóch par słuchawek w taki sposób, by nie przeszkadzać pozostałym domownikom. Ta funkcjonalność pozwala także na poszerzenie bezprzewodowego systemu audio Samsung Multiroom o dowolne urządzenie po podłączeniu do niego Level Link. Tym samym system oparty dotychczas na głośnikach Samsung M3, M5 oraz M7 rozbudujemy o urządzenia analogowe, takie jak np. gramofon.

Samsung Level Link dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, niebieskiej i czerwonej.

INFO www.samsung.com