gadżety

Słuchawki bezprzewodowe Denon AH-GC20 Globe Cruiser

news |
Słuchawki bezprzewodowe Denon AH-GC20 Globe Cruiser

Firma Denon wprowadziła do oferty nowy model słuchawek, który świetnie sprawdzi się w podróży

Nowoczesne wzornictwo słuchawek AH-GC20 z aktywną redukcją szumu oraz wykorzystanie technologii bezprzewodowej tworzą z tego modelu doskonałego towarzysza każdej podróży.

Elegancki pałąk z aluminium utrzymuje ergonomicznie skonstruowane muszle, wypełnione elektroniką do redukcji szumu i łączności Bluetooth. System redukcji szumu z podwójnymi mikrofonami zapewnia odcięcie od zewnętrznych dźwięków, a układ Bluetooth 4.0 Dual Mode z aptX/aptX Low Latency i AAC w połączeniu z funkcjonalnością Multi-Point zapewnia czysty przekaz do dwóch kompatybilnych urządzeń jednocześnie. AH-GC20 jest także wyposażony w cVc (Clear Voice Capture), zaawansowany system redukcji szumu poprawiający jakość odbieranego audio, i zapewnia tłumienie hałasu, korektę adaptacyjną, automatyczną kontrolę wzmocnienia, eliminację echa, redukcję hałasu przepływu strumienia powietrza i zależną od poziomu hałasu kontrolę poziomu głośności. Komendy głosowe w jednym z siedmiu języków umożliwiają uzyskanie informacji o statusie operacji i pozostałym do wykorzystania poziomie naładowania baterii.

paradigm

Użytkownicy AH-GC20 przez większość czasu będą używali słuchawek, słuchając muzyki poprzez Bluetooth, ale dla wygody produkt wyposażono w kabel, na wypadek gdyby użycie technologii bezprzewodowej było niemożliwe lub zakazane. Zestaw zawiera również standardowy adapter 6,3mm do podłączenia do domowego lub studyjnego sprzętu oraz adapter samolotowy. Dołączony kabel USB Micro-B pozwala na ładowanie wbudowanego w AH-GC20 akumulatora (lit-ion) z dowolnej ładowarki USB lub portu USB w komputerze. Pełne ładowanie akumulatora trwa 3 godziny i umożliwia 20 godzin nieprzerwanego użytkowania słuchawek w trybie bezprzewodowym. Jeśli akumulator zostanie całkowicie rozładowany, a nie ma dostępu do portu USB do jego ponownego naładowania, nadal można słuchać muzyki za pośrednictwem dołączonego kabla. Specjalnie zaprojektowany pokrowiec zapewnia ochronę dla słuchawek i wszystkich dołączonych akcesoriów.

INFO www.denon.pl