kino domowe

Sumiko przedstawia nową linię subwooferów

news |
Sumiko przedstawia nową linię subwooferów

Na rynek trafiły trzy subwoofery znanej w audiofilskim światku marki Sumiko

Podczas ostatniego Hi End Show w Monachium w 2014 roku Fine Sounds Group zaskoczyła swoich entuzjastów nie tylko nowościami produktowymi każdej z posiadanych marek, ale także nową serią subwooferów pod znaną w świecie produktów high fidelity marką Sumiko. Nowe produkty są kombinacją ogromnej wiedzy zespołu twórców Sumiko w segmencie hi-end związaną z subwooferami, wraz z eksperckim "know-how" firmy Sonus Faber.

Ofertę trzech dostępnych subwooferów otwiera najmniejszy z gamy S.0, oferujący świetne parametry dopasowane do pomieszczeń o niewielkich rozmiarach. Sub wykorzystuje aktywny przetwornik 6,5" skierowany ku dołowi, który zestawiono z wysokoprądowym wzmacniaczem 120W klasy A/B, pozwalającym na emisję basów znacznie przewyższając swoją klasę. Tylny panel udostępnia użytkownikowi pełną gamę możliwości połączeniowych, pozwalających na zastosowanie go w zestawach stereo i kina domowego.

Sumiko

Większy S.5 stanowi dobre rozwiązanie dla osób poszukujących maksymalnej mocy w średniej wielkości pomieszczeniach odsłuchowych. Posiada przetwornik 8" skierowany ku dołowi oraz wysokoprądowy wzmacniacz 150W klasy A/B. S5 jest polecany zarówno do zestawów stereo, jak i kina domowego.

subwoofer

Największy z gamy S.9 jest doskonałą propozycją dla posiadaczy zaawansowanych systemów. Wykorzystuje na froncie 10" pasywną membranę i 10" przetwornik aktywny skierowany ku dołowi, napędzany wysokoprądowym wzmacniaczem 350W klasy A/B.
Wysublimowana estetyka obudów o łagodnych, czystych liniach, a także konstrukcja mechaniczna subwooferów Sumiko to dzieło włoskich projektantów z Design Lab. Produkowane w Chinach subwoofery spełniają najwyższe standardy i wykorzystują metody produkcji znane z doświadczeń twórców produktów Sonus Faber serii Venere.


INFO www.horn.pl