gadżety

Polk Audio UltraFit dla uprawiających sport

news |
Polk Audio UltraFit dla uprawiających sport

Słuchanie muzyki podczas biegania, jazdy na rowerze czy spaceru jest bardzo popularne, ale przydają się do tego odpowiednie słuchawki

Polk Audio UltraFit to seria słuchawek dedykowanych dla sportowców: biegaczy, rowerzystów, gimnastyków, stałych bywalców siłowni. Charakteryzują się unikalnym połączeniem mocowania zausznego SecureFit z technologią douszną, zdecydowanie bezpieczniejszą dla słuchu, szczególnie w przypadku wielogodzinnego głośnego odsłuchu.

Słuchawki występują w wariancie dousznym (UltraFit 500, UltraFit 1000), dokanałowym (UltraFit 3000) oraz nausznym z mocowaniem zagłownym (UltraFit 2000). Wybrane modele wyposażono w sterowanie oraz mikrofony dla produktów z iOS-em lub Androidem. Zastosowano autorski przetwornik Polk Audio o średnicy 14,2mm w modelach dousznych i dokanałowych lub o średnicy 30mm - oba zaprojektowane w technologii Dynamic Balance.

UltraFit

Słuchawki zabezpieczono przed zawilgoceniem lub zalaniem podczas biegania w trakcie deszczu i w innych niesprzyjających warunkach atmosferycznych. UltraFit dostępne są w najbogatszej na rynku gamie kolorystycznej, sięgającej w przypadku wybranych modeli nawet do czterech różnych wariantów.

Polk Audio

Ceny: UltraFit 500 - 199zł (douszne z mocowaniem SecureFit bez sterowania; 2 kolory)
UltraFit 1000 - 249zł (douszne z mocowaniem SecureFit i sterowaniem Apple; 2 kolory)
UltraFit 2000 - 249zł (nauszne z mocowaniem zagłownym i sterowaniem Apple; 4 kolory)
UltraFit 3000 - 399zł (dokanałowe z mocowaniem SecureFit i sterowaniem Apple; 3 kolory)

INFO www.polkaudio.rafko.pl

SecureFit