gadżety

Słuchawki Yurbuds z serii Adventure

news |
Słuchawki Yurbuds z serii Adventure

Na polski rynek trafiły słuchawki marki Yurbuds powered by JBL stworzone z myślą o osobach uprawiających sport

Seria Adventure to najwyższa seria słuchawek Yurbuds. Obejmuje modele Venture Duro, Venture Talk, Venture Pro, Explore Talk oraz Explore Pro. Zastosowana technologia twist lock gwarantuje niewypadanie słuchawek z uszu nawet podczas intensywnych ćwiczeń.
Słuchawki z serii Adventure zaprojektowano do aktywnego stosowania przez sportowców trenujących na wolnym powietrzu. Wszystkie modele tej serii są w pełni wodoodporne i wyposażone w technologię QuikClik, czyli magnesy ułatwiające transport oraz proste łączenie na szyi lub wokół części ubrania. Zastosowano dynamiczne przetworniki o średnicy 15mm, których pasmo przenoszenia to 20Hz-20kHz.

paradigm

Ciekawa kolorystyka - intensywny pomarańcz z szarym - przyciąga wzrok
Słuchawki sportowe Yurbuds to pomysł Setha Burgetta i Richarda Danielsa - aktywnych sportowców, którzy dość mieli słuchawek wypadających z uszu i źle dopasowanych. Wraz z innymi sportowcami stworzyli słuchawki idealnie dopasowane do ucha bez względu na to jak nietypowe ćwiczenia wykonujemy. W tym celu podjęli współpracę z firmami specjalizującymi się w projektowaniu najbardziej ergonomicznych produktów np. myszka komputerowa dla Microsoft czy szczoteczka do zębów dla Oral B. Tak powstały słuchawki o których twórcy mówią z dumą, że nie jest to zwykły gadżet, ale prawdziwy sprzęt sportowy. W hierarchii potrzeb sportowców numerem jeden jest bowiem niewypadanie słuchawek z uszu, numerem dwa wygoda ich użytkowania przez wiele godzin, a dopiero na trzecim miejscu jest dobre brzmienie i prosty styl. To wszystko łączą w sobie słuchawki Yurbuds. Ponadto modele Inspire 400 oraz Focus 400 posiadają atest Ironman, czyli sprawdzają się w użytkowaniu bez przerwy przez 140,6 mil sportu wyczynowego, a na ich przewodzie umieszczono logo IM.

Marka Yurbuds wpisuje się też w najpopularniejsze obecnie trendy konsumenckie proponując dobrą elektronikę oraz działając na rzecz zdrowego trybu życia i uprawiania sportu.

Ceny:
Venture Duro: 239 zł
Venture Talk: 310 zł
Venture Pro: 399 zł
Explore Talk: 319 zł
Explore Pro: 399 zł


INFO www.jbl.pl