kino domowe

Telewizor OLED LG z kryształami Swarovskiego

news |
Telewizor OLED LG z kryształami Swarovskiego

Rewelacyjny telewizor OLED od LG zdobiony kryształami Swarovskiego to wzornictwo klasy Premium

Firma LG Electronics kontynuuje współpracę wzorniczą ze światowym producentem kryształów, marką Swarovski. Jej efektem jest jedyny w swoim rodzaju telewizor LG z zakrzywionym ekranem OLED, który łączy w sobie bogactwo kolorów gwarantowane przez technologię OLED z ciekawym i wyszukanym designem.

Smukła sylwetka o wymiarach jedynie 4 mm grubości i niewielka waga - zaledwie 16 kg, czynią z zakrzywionego telewizora LG OLED idealny model prezentujący możliwości zdobnicze marki Swarovski. Do stworzenia autorskiej podstawy wykorzystano około 460 kryształów Aurora Borealis w trzech rozmiarach (SS8, 10 i 12); każdy kryształ był nanoszony ręcznie. W efekcie powstał elegancki wzór, zmieniający nowoczesny telewizor w subtelne dzieło sztuki.

Model, który łączy to, co najlepsze w technologii, z tym, co najlepsze w designie - luksusowy LG OLED TV z zakrzywionym ekranem i kryształami Swarovskiego błyszczy na wiele sposobów.

Limitowana edycja telewizorów LG OLED będzie prezentowana na IFA 2014 w dniach 5-10 września, a w sklepach pojawi się w czwartym kwartale bieżącego roku.

INFO www.lge.pl