gadżety

JBL Charge 2

news |

Kolejny mobilny głośnik bezprzewodowy JBL, który rozkręci nie jedną imprezę!

Inżynierowie JBL-a zmodyfikowali konstrukcję kultowego już głośnika Charge i stworzyli nowszy, jeszcze lepszy model Charge 2. Wyposażony on został w dwa głośniki 1,75 oraz dwa radiatory pasywne. Można wręcz zobaczyć drgania najniższych tonów!
JBL Charge 2 umożliwia ciągłe granie przez 12 godzin, bez konieczności ponownego ładowania. To przenośny, stereofoniczny, aktywny zestaw głośnikowy z pojemnym akumulatorem umożliwiającym ładowanie urządzeń typu smartfon czy tablet nawet podczas odtwarzania ulubionej muzyki. Wbudowana łączność Bluetooth cechuje się wysoką przepustowością. Dzięki temu nie tylko można przesyłać strumieniowo dźwięk wysokiej jakości, ale również korzystać z funkcji urządzenia głośnomówiącego, które wspomagane jest technologią usuwania szumów i echa - ATI SoundClear. Wszystko to by móc swobodnie rozmawiać ze znajomymi, rodziną i współpracownikami. JBL Charge 2 to również urządzenie społecznościowe - korzystając z trybu Bluetooth Social Mode nawet trzy osoby mogą aktywnie podłączać smartfony lub tablety, by wspólnie udostępniać muzykę.
Głośnik dostępny będzie w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, czerwonej, niebieskiej i fioletowej. Można zabrać z sobą wszędzie i słuchać muzyki bez ograniczeń. Nie tylko zmieści się do plecaka, ale umożliwi nawiązanie połączenia bezprzewodowego z dowolnym innym urządzeniem przenośnym obsługującym technologię Bluetooth. Dzięki temu nie potrzeba kabli, aby urządzić przyjęcie i można swobodnie komunikować się telefonicznie ze znajomymi za pomocą trybu głośnomówiącego.

Specyfikacja produktu:
Wersja Bluetooth: 3.0
Obsługiwane formaty: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Przetwornik: 2 x 45 mm
Znamionowa moc wejściowa: 2 x 7,5 W
Pasmo przenoszenia: 75 Hz - 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: >80 dB
Akumulator: litowo-jonowy
Czas ładowania baterii: 4 godziny przy natężeniu prądu 1,8 A
Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju muzyki)
Moc nadajnika Bluetooth: 0-4 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 - 2,480 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, m/4 DQPSK, 8 DPSK
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 79 mm x 184 mm x 75 mm
Masa: 540 g
Cena: około 649 zł

INFO www.jbl.pl

JBL Charge 2

JBL