kino domowe

KOLUMNY PODŁOGOWE INDIANA LINE DIVA 665

news |

Indiana Line, włoski producent wysokiej klasy kolumn do stereo i kina domowego, poszerza linię produktową swojej topowej serii Diva

Indiana Line, włoski producent wysokiej klasy kolumn do stereo i kina domowego, poszerza linię produktową swojej topowej serii Diva o model Diva 665. Podobnie jak elementy wykończenia, także materiały użyte do budowy głośników wykorzystanych w tej konstrukcji znane były dotychczas z kilkukrotnie droższych zespołów głośnikowych renomowanych włoskich i amerykańskich producentów klasy hi-end. Indiana Line jako pierwsza wprowadza do klasy średniej zaawansowane rozwiązania, takie jak materiał Curv użyty to budowy głośnika średniotonowego.
Trójdrożna smukła konstrukcja kolumn podłogowych z przednim bas-refleksem pozwala na bardzo wygodne rozlokowanie kolumn w pomieszczeniu. Obudowa z grubej 18mm płyty MDF wzmacniana pięcioma wieńcami o grubości 15mm zapewnia przetwornikom wysoką stabilność, która gwarantuje niski poziom zniekształceń dźwięku. Dodatkowo głośnik wysokotonowy został otoczony specjalnym gumowym pancerzem, który oddziela tweeter od wszelkich drgań obudowy wzbudzających głośniki średnio- i niskotonowe. 14-centymetrowy przetwornik średniotonowy z materiału Curv umieszczony w aluminiowym koszu to konstrukcja absolutnie unikalna w tym przedziale cenowym. Dotychczas tak zaawansowane rozwiązania stosowane były w zdecydowanie droższych zespołach głośnikowych. Za siłę niskich tonów odpowiadają dwa przetworniki 180mm wykonane z suszonej powietrzem i przetworzonej masy celulozowej o wzmocnionej strukturze. Cena: 5.995zł (para).

INFO www.rafko.com

INDIANA LINE DIVA 665


INDIANA LINE DIVA