kino domowe

ONKYO TX-NR737 AMPLITUNER 7.2 Z THX I HDCP 2.2

news |

Amplituner Onkyo TX-NR737 jest wyposażony w siedem końcówek mocy zrealizowanych w technologii wzmacniaczy szerokopasmowych (WRAT).

Amplituner Onkyo TX-NR737 jest wyposażony w siedem końcówek mocy zrealizowanych w technologii wzmacniaczy szerokopasmowych (WRAT). Posiada certyfikat THX Select2 Plus, a żeby go zdobyć, przeszedł ponad 2.000 testów laboratoryjnych, obejmujących wszystkie aspekty reprodukcji i użytkowania. Onkyo TX-NR737 ma siedem wejść HDMI (sześć na tylnej ściance i jedno na froncie z funkcją MHL) oraz dwa wyjścia. Wszystkie wejścia akceptują sygnał Ultra HD 4K/60Hz, a dodatkowo wejście numer 3 na panelu tylnym i wyjście "main" współpracują z sygnałem wideo zabezpieczonym kodem antypirackim HDCP 2.2. Wszystkie programy Ultra HD nadawane na żywo oraz transmitowane w internecie bądź też zarejestrowane na fizycznych nośnikach będą musiały być takim kodem zabezpieczone. Amplitunery, które nie będą współpracować z kodem HDCP 2.2, będą mogły jedynie przesłać taki sygnał do telewizora/projektora ze standardową rozdzielczością 480i/576i. Już obecnie większość wytwórni filmowych w Hollywood adaptuje kod HDCP 2.2 do swoich produktów Full HD i 4K, także do filmów przesyłanych za pośrednictwem internetu.
Dzięki procesorowi Marvell Qdeo wszystkie sygnały wizyjne o standardowej rozdzielczości, np. ze starszych konsol, odtwarzaczy DVD, odtworzone z media playera mogą być przeskalowane do rozdzielczości Full HD lub Ultra HD (jeżeli używamy telewizora o takiej rozdzielczości).
Wbudowane Wi-Fi i możliwość połączenia DLNA zapewniają prosty streaming muzyki o wysokiej rozdzielczości z PC lub serwera z obsługą bibliotek przez Remote app. System może obsługiwać szeroką gamę sygnałów audio z: 5,6MHz DSD, Dolby TrueHD i FLAC/WAV 192kHz/24-bit.
Miłośnicy bezprzewodowego przesyłania muzyki mogą wykorzystać Bluetooth 2.1 +EDR lub Wi-Fi. Amplituner może współpracować z serwisami: Deezer, AUPEO!, Spotify, a wyszukiwanie może być przeprowadzone przez darmowy Onkyo Remote app. Mamy także dostęp do niezliczonej ilości stacji radiowych z całego świata działających w internecie. Cena 3.799 zł.

INFO www.onkyo.pl

ONKYO TX-NR737


Hi-Fi Choice