kino domowe

ATRAKCYJNA PROPOZYCJA FIRMY SAMSUNG

news |

Telewizory UHD (Ultra High Definition) to rynkowa nowość, a mimo to ich producenci ostro walczą o klientów. Firma Samsung żeby zachęcić

Telewizory UHD (Ultra High Definition) to rynkowa nowość, a mimo to ich producenci ostro walczą o klientów. Firma Samsung żeby zachęcić potencjalnych klientów do kupna właśnie ich telewizora Curved UHD TV HU8500 (z zakrzywionym ekranem) proponuje w formie bonusa dla każdego klienta najnowszy smartfon Samsung GALAXY S5 nagrywający materiały w jakości UHD.
Duet tych dwóch produktów firmy Samsung jest nieprzypadkowy, a łączy je obraz w najwyższej dostępnej rozdzielczości Ultra High Definition. Wprowadzony w kwietniu tego roku smartfon GALAXY S5, nie tylko odtwarza wideo w jakości UHD, ale także nagrywa materiały w tej czterokrotnie bardziej szczegółowej od Full HD rozdzielczości. Dzięki połączeniu dwóch unikatowych produktów Samsung, oferujących nieskazitelnie czysty obraz w jakości Ultra High Definition ich szczęśliwi posiadacze będą mogli przeżywać w wyjątkowy sposób już nie tylko kinowe przeboje, ale także własne produkcje filmowe.
Duet tych dwóch produktów firmy Samsung jest nieprzypadkowy, a łączy je obraz w najwyższej dostępnej rozdzielczości Ultra High Definition. Wprowadzony w tym roku smartfon GALAXY S5, nie tylko odtwarza wideo w jakości UHD, ale także nagrywa materiały w tej czterokrotnie bardziej szczegółowej od Full HD rozdzielczości. Dzięki połączeniu dwóch unikatowych produktów Samsung, oferujących nieskazitelnie czysty obraz w jakości Ultra High Definition będziemy mogli przeżywać w wyjątkowy sposób już nie tylko kinowe przeboje, ale także nasze domowe produkcje filmowe.
Wyjątkową jakość obrazu to zasługa technologii Ultra High Definition, czterokrotnie bardziej szczegółowej niż dotychczasowy standard Full HD. Niezapomniane, wciągające doznania filmowe dzięki konstrukcji telewizora, który niemal otacza nas swoim obrazem przedstawione zostały w wyprodukowanym z wielkim rozmachem spocie kinowym, przedstawiającym walki gladiatorów na arenie Koloseum.

INFO www.uhd.samsung.pl

Samsung


galaxy s5


Hi-Fi Choice