gadżety

SŁUCHAWKI PIONEER SUPERIOR CLUB SOUND

news |

Seria słuchawek Pionier Superior Club Sound składa się z dwóch modeli dousznych wyposażonych w nową technologię reprodukcji głębokiego basu

Seria słuchawek Pionier Superior Club Sound składa się z dwóch modeli dousznych wyposażonych w nową technologię reprodukcji głębokiego basu Pioneer Bass Exciter oraz z dwóch modeli nausznych.
Najwyższy model serii to SE-MX9 wyposażony w dwa nowo zaprojektowane przetworniki 50mm, których technologia w dużym stopniu bazuje na didżejskich HDJ-2000. Słuchawki wyposażono w 1,2m odłączany przewód w kształcie D, z którym zintegrowano mikrofon i pilot zdalnego sterowania. Nauszniki wykonano z aluminium. Pałąk zapewnia stabilne dopasowanie słuchawek do głowy. Wraz ze słuchawkami otrzymujemy etui, drugi, dwumetrowy kabel do zastosowania w domu, przejściówkę do samolotu oraz 6,3mm pełnowymiarowy wtyk stereo.
SE-MX7 wyposażono w funkcję regulacji poziomu basu Advanced Bass Level Control, która umożliwia dostrojenie intensywności basu w zależności od odtwarzanego materiału i preferencji. Słuchawki te mają pałąk, którego konstrukcja maksymalizuje powierzchnię przylegania do głowy. Są wyposażone w zintegrowany w kablu mikrofon i pilot zdalnego sterowania.
SE-CX9 i SE-CX8 to słuchawki douszne wyposażone w wydajny system przetworników. Zadaniem obu modeli jest dostarczenie jak najlepszej jakości basu. Obydwa modele wyposażono w mikrofon i pilot zdalnego sterowania. Mają odłączane, nieplączące się przewody. Do słuchawek dołączone są wymienne końcówki douszne w trzech różnych rozmiarach oraz etui.
Ceny: SEMX9 i SECX9 - 1.199 zł, SEMX7 i SECX8 - 799 zł

INFO www.pioneer.pl

PIONEER


SUPERIOR