gadżety

HARMAN KARDON ESQUIRE GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY

news |

Harman Kardon Esquire to dwa w jednym, czyli bezprzewodowa, przenośna kolumienka głośnikowa oraz wygodny system konferencyjny.

Harman Kardon Esquire to dwa w jednym, czyli bezprzewodowa, przenośna kolumienka głośnikowa oraz wygodny system konferencyjny. Ma format pokrowca na płyty CD, a więc bez trudu mieści się nawet w damskiej torebce, czym dystansuje podobnego przeznaczenia sprzęt innych marek. Przyjemny w dotyku i pachnący luksusem nie mniej niż krokodylowe etui na kubańskie cygara, komponuje się zarówno ze stylowym ekwipunkiem dobrze sytuowanego podróżnika, jak i z mahoniowym biurkiem prezesa korporacji. I jednemu i drugiemu doskonale sprawdzi się łączność Esquire?a ze smartfonem i tabletem przez Bluetooth z NFC, gdy używać go będzie jako urządzenia głośnomówiącego. W podróży trudno też nie docenić solidności wykonania i trwałości, w biurze natomiast - systemu konferencyjnego uzbrojonego w dwa mikrofony i technologię redukcji szumów. Dzięki niej głos szefa, płynący ze smartfona via Bluetooth ma taką klarowność, że telekonferencje z nim można by nawet... polubić.
Mimo to Esquire czuje się chyba najlepiej, odtwarzając muzykę. A robi to doskonale. Słysząc, jak dwa przetworniki o mocy 10W i wbudowany port basu radzą sobie z dynamicznymi, pełnymi niuansów kawałkami, człowiek zastanawia się, jak to możliwe, że tak mała i lekka rzecz potrafi zbudować czysty, szczegółowy i pełny dźwięk od góry do samego dołu pasma. W dodatku może to robić do 10 godzin non stop na własnym zasilaniu. Cena: 999zł.

INFO www.jbl.pl

HARMAN KARDON HKTS65BQ


hi-fi choice


home cinema