gadżety

AKG K323XS SŁUCHAWKI

news |

W dotychczas znanych modelach dokanałowych wkładka douszna była dodatkiem do większego od niej pudełeczka, kryjącego przetwornik,

W dotychczas znanych modelach dokanałowych wkładka douszna była dodatkiem do większego od niej pudełeczka, kryjącego przetwornik, ale w przypadku AKG K323XS jest odwrotnie - specjalnie zaprojektowany, 5,8-milimetrowy przetwornik tkwi niemal we wkładce, doskonale ukrytej w kanale ucha. Dodatkowym atutem jest uszczelnienie - materiał wkładki doskonale izoluje, eliminując zewnętrzne hałasy, co czyni AKG 323XS niezastąpionym kompanem podczas powietrznych podróży. Kompanem, dodajmy, którego nie widać i o którym, dzięki jego śladowej wadze, można by nawet zapomnieć, gdyby nie wlewany do ucha perfekcyjny dźwięk.
Na rynku są trzy odmiany tych słuchawek. Najprostszą - bez pilota - którego brak rekompensuje jednak największe bogactwo kolorów, można kupić w wersji zielonej, niebieskiej, żółtej i czerwonej. Do współpracy ze smartfonami Apple najbardziej nadaje się model AKG 323XS I, na przewodzie którego znajduje się trójprzyciskowy pilot z mikrofonem. Model ten jest do kupienia w kolorze czarnym lub białym. Właściciele innych smartfonów mogą poprzestać na modelu AKG K323XS Android z jednoprzyciskowym pilotem uniwersalnym, na którym jest również mikrofon. Także ta wersja dostępna jest w czerni i bieli. Wszystkie modele mają w komplecie silikonowe nakładki w czterech rozmiarach (XS, S, M i L), poprawiające komfort i optymalizujące tłumienie hałasu. Ceny: AKG K323XS - 159zł, AKG K323XS Android - 199zł, AKG K323XS I - 239zł.

INFO www.jbl.pl

AKG K323XShi-fi choice