gadżety

AKG K430 SŁUCHAWKI

news |

Odkąd wytwórcy słuchawek nareszcie zrozumieli, że ich produkty, równie powszechne w użyciu jak biżuteria komórka czy zegarek, też podlegają

Odkąd wytwórcy słuchawek nareszcie zrozumieli, że ich produkty, równie powszechne w użyciu jak biżuteria, komórka czy zegarek, też podlegają modzie, na ulicach zrobiło się ciekawiej. I o wiele bardziej kolorowo. Nie może być inaczej, skoro tylko jeden model słuchawek, AKG K430, właśnie trafił na rynek w sześciu zupełnie nowych wersjach kolorystycznych! Teraz można je dowolnie komponować - ze strojem, porą dnia, nastrojem lub filozofią życiową.
Kolorowe słuchawki AKG zostały przystosowane do współpracy z przenośnymi odtwarzaczami multimedialnymi, jak również odtwarzaczami DVD i CD - łączą się z nimi kabelkiem zakończonym pozłacanym wtykiem stereo minijack 3,5mm, w razie potrzeby można zastosować przejściówkę 6,3mm. Słuchawki są kompatybilne z urządzeniami Apple: iPhone'em, iPadem oraz iPodem. Zamknięta konstrukcja muszli zapewnia pasywne tłumienie hałasu z zewnątrz. Ich niezwykle miękka wyściółka i fakt, iż przewód, wyposażony w regulator głośności, wchodzi tylko do jednej (lewej) muszli sprawia, że są wygodnym, niekłopotliwym towarzyszem codziennych wypadów w miasto. Sprzyja temu także składany pałąk i trójpłaszczyznowy system składania muszli, dzięki któremu bez problemu mieszczą się w kieszeni, jak również niewielka masa - zaledwie 110g. Cena: 299zł.

INFO www.jbl.pl

AKG K430